Görüş Bildir

Adliye imamı tutuklandı

FETÖ?nün Diyarbakır Adliye İmamı Eşref Ertaş tutuklandı. FETÖ?nün mülki amirlerinden Remzi Kattaş ve Mimar Sinan Batmaz da tutuklandı.

Diyarbakır'da devam eden FETÖ soruşturması kapsamında Adliye imamı Eşref Ertaş ve FETÖ’nün Diyarbakır’daki yapılanmasını örgütleyen Remzi Kattaş ve Mimar Sinan Batmaz tutuklandı. Hani ilçe Kaymakamı Tahir İğde de tutuklanırken, Eğil Kaymakamı Sinan Aslan ise şartlı tahliye edildi.

 KATTAŞ VE BATMAZ’A TUTUKLAMA

Diyarbakır’da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet YApılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan Diyarbakır Vali Yardımcıları Mimar Sinan Batmaz ve Remzi Kattaş ile Hani İlçe Kaymakamı Tahir İğde tutuklandı.

ERTAŞ VE AKGÜMÜŞ TUTUKLANDI         

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığınca darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan öğretmen Eşref Ertaş, Devlet Demiryolları'nda çalışan memur Bülent Akgümüş, çıkarıldığı nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince tutuklandı. Bu arada Ertaş'ın adliye imamı, Akgümüş'ün ise kentteki memurlardan sorumlu imam olduğu öne sürüldü.Etiketler: | |

Yorumlar


  1. 1 yıl oldu sonuç! Ne mahkeme ne delil..kripto fetoculer sevinmesin hesap verecekler.Remzi Beye selam olsun....


Yorum Yap