Görüş Bildir

Naim Süleymanoğlu?dan olay FETÖ açıklaması!

Naim Süleymanoğlu?dan olay FETÖ açıklaması!

??Cep herkülü? olarak bilinen başarılı milli halterci Naim Süleymanoğlu, FETÖ'nün kendisine yönelik yaptığı illegal komployu anlattı.

‘’Cep herkülü” olarak bilinen başarılı milli halterci Naim Süleymanoğlu, FETÖ'nün kendisine yönelik yaptığı illegal komployu anlattı.

Naim Süleymanoğlu’nun SÖZCÜ’ye yaptığı açıklamalar şu şekilde…

“1990’da aranırken, Burdur’da yakalanıp İstanbul’a getiriliyor ve MİT’in Beşiktaş’taki binasında sorguya çekilmiş. Sorguya çeken de benim akrabam. Halen emekli. ‘Şeker ve tansiyonum var’ demiş. Sonra Ankara’dan gelen bir telefonla bırakılmış. Benim akrabamda birkaç tokat vurmuş. Bu durumu öğrenince, bana karşı olumsuz haberler yaptırmaya başladı.”

“Benimle temasa gecmeye çalıştılar.Ben hiçbir zaman yanlarında olmadım. MİT’teki akrabam da, ‘Sakın bunlarla işin olmasın. Başın ağrır’ diyerek beni uyardı. Çok kişi geldi. Beni de kullanacaklardı. Ancak benden yakınlık göremediler. Beni de hep kötü göstermeye çalıştılar.”

 “Uluslararası Halter Federasyonu’nun 2000 yılında Atina’da yapılan seçiminde yönetim kuruluna seçildim ve Asbaşkan oldum. 4 yıl görev yaptım. 2004 yılında İstanbul’da yine seçim yapıldı.130 ülkeden gelen delegelerin bütün masraflarını Gülen cemaati karşıladı. Baskı sonucu beni aday göstermeyip, seçilmemi engellediler.”

 “Beni tanımıyormuş veya sevmiyormuş. Hiç önemli değil. Beni dünya tanıyor. Türkiye’ye kazandırdığım madalyalar ortada. Kendisi ne yaptı? Türkiye’ye zarar verdi. İsmini bile ağzıma almak istemiyorum. Ben ülkem için çok fedakarlık yaptım. Kendisi ise hep Türkiye’ye zarar verdi.”
Etiketler: | | |