Görüş Bildir

kampanya HABERLERÄ°

Toki'de indirim bugün başladı

Toki'de indirim bugün başladı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca borcunu erken ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik ikinci indirim kampanyası bugün başlıyor.
Kurbanlıkta hisse uyarısı!

Kurbanlıkta hisse uyarısı!

"Bazı kampanyalarda 'Şu kadar et karşılığı hisse alınmaktadır' deniliyor. Onun üzerinde artan kısımlara da yeni hisseler oluşturulduğunu duyuyoruz ya da şahit oluyoruz. Bu dinen uygun değil"
Söz sizde!

Söz sizde!

Gergin ve sert söylemlerin içerdiği seçim kampanyarını geride bırakan Türkiye "yerel yöneticileri" seçmek üzere yarın sandık başında "son sözünü" söyleyecek.
AnadoluJet'in büyük kış kampanyası kampanyası başladı

AnadoluJet'in büyük kış kampanyası kampanyası başladı

AnadoluJet yolcuları 17 20 Temmuz'da alacakları biletlerle yurt içinde her şey dahil 49,99 TL'den, Kıbrıs uçuşlarında ise 129,99 TL'den başlayan fiyatlarla uçabilecek
Filistin'e Umud Ol!

Filistin'e Umud Ol!

BAŞBAKAN Yardımcısı Recep Akdağ,"Filistin'e Umut Ol" yardım kampanyasının tanıtımında yaptığı açıklamada, "1 milyon 200 bin dolar tutarında ilaç ve tıbbi sarf malzemesi ya da diğer tıbbi ekipmanla ilgili desteği de biz AFAD olarak temin edeceğiz ve Dünya Sağlık Örgütü içeriye sokacak." dedi.
Diyarbakır'a özel kampanya

Diyarbakır'a özel kampanya

Dünyanın en büyüklerinden olan Ovit tünelinin yılın 12 ayı açık olması nedeniyle Güneydoğu illeri ile Karadeniz arasındaki yollar kısalırken, bunu fırsat bilen Rizeli turizmciler Karadeniz doğasını Diyarbakırlılara açmak için özel bir kampanya başlattı.
Sevgililer Günü öncesi

Sevgililer Günü öncesi "tüketim tuzağı" uyarısı

Sevgililer Günü nedeniyle birçok sektörde özel kampanyalar ve indirim yarışları kızışırken, tüketici hakları derneklerinden "tüketim tuzağı" uyarısı geldi.
Liseli öğrencilerden

Liseli öğrencilerden "Kitap Bir İlaçtır" kampanyası

Batman'da liseli öğrenciler tarafından "Kitap Bir İlaçtır" sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında ziyaret edilen hastalara kitap hediye edildi.
Irak'ta 100 bin dolarlık kan parası nedeniyle tutuklandığı iddia edilen şoför için kampanya

Irak'ta 100 bin dolarlık kan parası nedeniyle tutuklandığı iddia edilen şoför için kampanya

ŞIRNAK'ın Silopi ilçesindeki Habur Sınır Kapısı üzerinden Kuzey Irak'a kamyonuyla yük taşırken, burada bir kişinin ölümü ile sonuçlanan trafik kazası yaptığı ve ölen kişinin yakınlarının istediği 100 bin dolarlık kan parasını ödemediği için tutuklu olduğu belirtilen şoför Sami Acet için yakınları yardım kampanyası başlattı.
İnsanlık için kampanya

İnsanlık için kampanya

Gençlik ve Değişim Derneği, Macaristan?ın Szeged şehrinde düzenlenen ?İnsanlık için kampanya planlaması? kursuna, Diyarbakır?dan 4 dezavantajlı genci gönderdi.
Bismil'de

Bismil'de "Hayatı Bırakma, Sigarayı Bırak" kampanyası

Bismil İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak, "Hayatı Bırakma, Sigarayı Bırak" kampanyasına ilişkin açıklama yaptı.
Kan bağışı kampanyası

Kan bağışı kampanyası

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) İsmail Fakirullah Erkek Öğrenci Yurdu tarafından kan bağışı kampanyası düzenlendi.
Kütüphane kampanyası

Kütüphane kampanyası

Diyarbakır Ziya Gökalp Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Bölümü öğrencilerinden oluşan bir grubun Öğretim Üyesi Dr Osman Solmaz yönetiminde kurdukları Yeni Nesil Öğretmenler Kulübü?nün Yurt çapında gerçekleştirmiş olduğu kütüphanenin açılışı yapıldı.
Amedspor'a yardım kampanyası

Amedspor'a yardım kampanyası

Amedspor, yaşadığı ekonomik sıkıntılardan dolayı 3 ay sürecek olan yardım kampanyası başlattı.
Patlayan bombalar değil toplarımız olsun?

Patlayan bombalar değil toplarımız olsun?

Dağkapı meydan da gezerken küçük çocukların top oynadığı gören ve o alanda top oynayan çocukları zabıtaların kovaladığını gören Hidayet Pehlivan, Dağ kapı meydan da basın açıklaması düzenleyerek yetkililerden çocuklar için top sahası, oyun sahası ve yeşil alan talep etti.
Yıldırım: Gazi Mustafa Kemal'e de hayır dediler

Yıldırım: Gazi Mustafa Kemal'e de hayır dediler

Başbakan Yıldırım, Halk Oylaması Kampanya Tanıtım Toplantısı'nda konuştu.. Başbakan Yıldırım, 'Fatih Sultan Mehmet İstanbul'u fethederken ona da hayır diyenler oldu. Ama o bir çağı kapatmış, bir çağı açmıştır. İstanbul'u fethetmiştir. Gazi Mustafa Kemal'i düşünün, Samsun'a giderken ona da karşı çıkanlar oldu, 'hayır' diyenler oldu" dedi.
Lüks daire umut oldu

Lüks daire umut oldu

Güneydoğu'nun en büyük alışveriş merkezi Forum AVM'den tarihi kampanya.. 100 TL'lik alış-verişle lüks daire sahibi olabilme fırsatını veriyor. Kampanya, Diyarbakır halkından büyük ilgi görüyor.
AK Partili  kadınlardan Halep'e yardım

AK Partili kadınlardan Halep'e yardım

AK Parti Diyarbakır Kadın Kolları Başkanı Mukaddes Evsen, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığınca Halep için başlatılan yardım kampanyasına destek çağrısında bulundu.
Kitap toplama kampanyası

Kitap toplama kampanyası

Siverek ilçesinde Harran Üniversitesi bünyesinde açılan Siverek Uygulamalı Bilimler Fakültesi için kitap toplama kampanyası başlatıldı.
Gıda ürünlerindeki kampanya yanıltıcı

Gıda ürünlerindeki kampanya yanıltıcı

Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin, gıda ürünlerinde yapılan kampanyalara ilişkin, "Ürünler, 'İki al bir öde' ya da 'Bir kilogram fiyatına 2 kilogram al' şeklinde cazip gösterilerek tüketici daha çok tüketime yönlendiriliyor. Bu kampanyalar, son kullanma tarihine 1-2 gün kalan gıda ürünlerinde yapılıyor. O akşam çöpe atılacak ürün, tüketicilere 'kampanya' adı altında satılarak adeta tüketicinin sağlığı ile oynanıyor.'' dedi.