Gr Bildir

minikler HABERLERİ

Miniklere umut oldular

Miniklere umut oldular

Dicle niversitesi Gen Yaklaşım Kulb, ky okulu ğrencilerine kırtasiye ve giyim yardımında bulunarak ğrencileri sevindirdi.
Miniklere ?Zeka  oyunu

Miniklere ?Zeka oyunu" atlyesi

Harran Belediye Başkanı zyavuz ?Zeka oyunları, bireyin tm gelişim alanları zerinde olumlu etkilere sahiptir? dedi.
Minikler sahne aldı!

Minikler sahne aldı!

Kayapınar Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri'ne bağlı hizmet veren Zarokistan Kreş Merkezinde anneler gn etkinliği dzenlendi. Programa katılan ocuklar, şarkı syledi ve anneleriyle boya yaptı.
Minikler sevindi

Minikler sevindi

Mardin Artuklu niversitesi merli Meslek Yksekokulu (MYO) nclğnde başlatılan "kardeş okullar" projesi kapsamında 100 anaokulu ğrencisine kıyafet ve ayakkabı yardımı yapıldı.
Minikleri sevindirdi!

Minikleri sevindirdi!

İişleri Bakanlığınca grevlendirme yapılan Diyarbakır'ın Hani Belediyesi ve kaymakamlık işbirliğiyle iledeki mahalle ve mezralardaki 40 okuldaki 8 bin 265 ğrenciye sağlık taraması yapılıyor.
Minikler 23 Nisan' Erken Kutladlar!

Minikler 23 Nisan' Erken Kutladlar!

Diyarbakr?da anaokulu rencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve ocuk Bayram etkinlikleri kapsamnda gsteri dzenledi.
Miniklerin Yl Sonu Etkinlii

Miniklerin Yl Sonu Etkinlii

Diyarbakr'n Ergani ilesinde bulunan Cahit Stk Taranc lkretim Okulu rencileri tarafndan geleneksel yl sonu etkinlii dzenlendi.
Minikler byledi

Minikler byledi

Diyarbakr zel Dicle Frat Kolleji’nin ana snf ve 1. Snf rencilerinin ylsonu gsterisi, izleyenleri byledi.Birbirinden ilgin gsteriler byk alk ald.
Futbol ak bakadr

Futbol ak bakadr

Diyarbakr Bykehir Belediyesine bal Yeniky Hal Sahasnda Benusen ve Hasrl mahallelerinde bulunan ocuklara ynelik olan toplam 12 takmn katld Futbol enlii balad.