Görüş Bildir

Domates güzeli Ebru Şallı?dan inanılmaz hareket!

Domates güzeli Ebru Şallı?dan inanılmaz hareket!

Komedyen oyuncu Cem Yılmaz ile yeni başlayan ilişkileriyle gündemden bir türlü düşmeyen model Ebru Şallı, kapısından geçen domates kamyonunu durdurarak üzerine çıktı. Sosyal medya platformu hesabı Instagram?da da hayranlarıyla bunu paylaştı.

Komedyen oyuncu Cem Yılmaz ile yeni başlayan ilişkileriyle gündemden bir türlü düşmeyen model Ebru Şallı, kapısından geçen domates kamyonunu durdurarak üzerine çıktı. Sosyal medya platformu hesabı Instagram’da da hayranlarıyla bunu paylaştı.

Sosyal medya platformu Instagram'da domates kamyonu üzerinde çekilmiş fotoğrafını paylaşan güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Ebru Şallı, paylaşımın altına şu notu düşmeyi ihmal etmedi…

"Domatesin hasını görünce hiç dayanamam. Durdurdum domates arabasını, 'Amca 5 kg. ver' dedim. Çanakkale domatesi sulu sulu likopen kaynağı lezzetine doyum olmaz çok da yararlı. Kanserden koruyor, hücre yapısını yeniliyor, yararlı ve lezzetli. Pişen domatesin besin değeri daha yüksektir unutmayın. Yani yemeklere bol bol domates, kahvaltılara bol bol menemen"

Ebru Şallı ve komedi dünyasının kralı olarak tanınan Cem Yılmaz aşkı birlikte yaptığı tatilde magazin gündemine düşen fotoğraflarıyla ilişkileri duyulmuştu.
Etiketler: | | |