Görüş Bildir

Yeşilçam Müdavimi Fatma Girik, eşi Memduh Ün' ün ölümünün 40. gününde lokma döktürüp, mevlit okuttu!

Yeşilçam Müdavimi Fatma Girik, eşi Memduh Ün' ün ölümünün 40. gününde lokma döktürüp, mevlit okuttu!

Yeşilçam' ın müdavimi Fatma Girik; aynı yastığa baş koyduğu eşi Memduh Ün' ün ölümünün 40. günü dolayısı ile lokma dağıtıp mevlit okuttu. Fatma Girik; yanından ayrılan eşi Memduh Ün için düzenlediği dini anma merasiminde mevlit okuttu

Yeşilçam' ın müdavimi Fatma Girik; aynı yastığa baş koyduğu eşi Memduh Ün' ün ölümünün 40. günü dolayısı ile lokma dağıtıp mevlit okuttu. Fatma Girik; yanından ayrılan eşi Memduh Ün için düzenlediği  dini anma merasiminde mevlit okuttu

Sinema sanatçısı Fatma Girik, Bodrum'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden yönetmen Memduh Ün için lokma döktürdü.

Bodrum Belediye Meydanı'nda dağıtılan lokmadan alan vatandaşlar, Girik'e başsağlığı ve "Allah kabul etsin" dileğinde bulundu.

Bazı vatandaşların fotoğraf çektirdiği Girik, lokma almaya gelen öğrencilerle bir süre sohbet etti. 

Ün'ün vefatının 40. günü olduğunu belirten Girik, "İfade edilebilecek bir şey düşünemiyorum. İnsan içinde yaşıyor böyle şeyleri, lafa dökülmüyor" diye konuştu. 

Bodrum'un Torba Mahallesi'nde sinema sanatçısı Fatma Girik ile yaşayan 95 yaşındaki Memduh Ün, geçirdiği rahatsızlık sonucu tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirmişti. Ün'ün cenazesi, vasiyeti üzerine Torba Mahallesi'ne defnedilmişti. 
Etiketler: | | | |