Görüş Bildir

FOX TV yayın akışı! O Hayat Benim (6 Mart) 84. bölümde neler olduO Hayat Benim yeni bölüm fragmanı ve Hayat Benim Efsun detayı

FOX TV yayın akışı! O Hayat Benim  (6 Mart) 84. bölümde neler olduO Hayat Benim yeni bölüm fragmanı ve  Hayat Benim Efsun detayı

Pazarakşamlarının heyecan dozu yüksek dizisi O Hayat Benim 85. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelmiş olan O Hayat Benim 85. bölüm fragmanı nefes kesen anlar yaşanacak. O Hayat Benim 85. bölüm fragmanında Efsun' kızım diyecekler mi?O Hayat Benim 85. bölüm fragmanı ve tüm detayları haberimizde...

Pazarakşamlarının heyecan dozu yüksek dizisi O Hayat Benim 85. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelmiş olan O Hayat Benim 85. bölüm fragmanı nefes kesen anlar yaşanacak. O Hayat Benim 85. bölüm fragmanında Efsun' kızım diyecekler mi?O Hayat Benim 85. bölüm fragmanı ve tüm detayları haberimizde...

O Hayat Benim 84. bölüm özeti

Bu akşam yayınlanacak bölümde, Arda için artık yolun sonu gelmiştir. Kıbrıs dönüşünde, İsmail elinde kelepçelerle Arda’yı bekler. Salih ve Sultan, kendilerini kurtarma teleşına düştüler... Efsun'da planladıkaları suçun bedelini Arda’nın ödemesine artık razı olmaz. Bu durum, Efsun ve Sultan’ı birbirine düşürür. Arda’yla birlikte Efsun, kendisini de yakmaya hazır görünürken, Sultan tek çare görür artık. Efsun’a “Sen benim kızımsın!” demek zorundadır.

Kenan'ın planı ne?

Kenan’ın tehdidi, Arda’yı ihbar eden Fulya’ya çevrilir. Kenan, Atahan Holding’i ele geçirme planlarının da peşini bırakmıyordur. Hasret’le yeni bir geleceğe yelken açmaya kararlı olan Mehmet Emir, Bahar ve Ateş’in yardımıyla düşmanına karşı önlemini alır.

O Hayat Benim Dizisinin Konusu Nedir? 

O Hayat Benim dizisinde Keremcem yurtdışında eğitim almış Ateş isimli bir holding CEO'sunu canlandıracak. Ezgi Asaroğlu ise üvey evlat olduğunda habersiz üniverssite okuyan ve okul masraflarını karşılamak için bir pastanede çalışan Bahar rolü ile izleyici karşısına çıkacak.

Mehmet Emir ve Hasret birbirini çok seven iki gençtir. Ancak Hasret’in babası Yusuf evlenmelerine karşı çıkar. Kızının hamile olduğunu öğrenen Yusuf bey kızının öldüğü haberini yayar ve gençleri bir daha birleşmemek üzere ayırır. Aradan geçen zamanda Hasret'in kızı dünyaya gelir. Yusuf bey Hasret'e kızının öldüğünü söyler ve Bahar isimli kızı yanında çalışan İlyas'a verir. İlyas'ın Efsun isimli bir kızı daha vardır. Efsun ve Bahar kardeş olarak büyür.

Aradan geçen 20 yılın ardından Yusuf bey bu vicdan azbıyla daha fazla yaşayamayacağı için Mehmet Emir'e her şeyi anlatmaya karar verir. 

Gerçeğin ortaya çıkacağını öğrenen İlyas'ın karısı sinsi bir planla Bahar yerine Efsun'u Mehmet Emir'e kızı olarak tanıtmaya karar verir. 

Yıllar önce hayatı dedesi tarafından çalınan Bahar bu sefer ailesi sandığı insanlar tarafından ikinci defa hakkı olan hayattan uzak tutulur.
O Hayat Benim Dizisi Oyuncu Kadrosu
Keremcem - Ateş
Ezgi Asaroğlu - Bahar
Ceren Moray - Efsun
Sinan Albayrak - Mehmet Emir
İclal Aydın - Hasret
Yeşim Ceren Bozoğlu - Nuran
Süleyman Atanısev - İlyas
Ahu Sungur - Hülya
Didem İnselel - Fulya
Erdal Cindoruk - Salih


O Hayat Benim Dizisi Konusu - Hikayesi
Mehmet Emir'le Hasret gençken birbirleri çok seven iki aşıktır. Ancak Hasret'in babası bu ilişkiye karşıdır. Hasret tüm engellere rağmen Mehmet'e kaçar. Ancak çok geçmeden babası Hasret'i bularak bir odaya kilitler. O günden sonra Mehmet'le Hasret bir daha bir araya gelemez. Aylar sonra Hasret'in hamile olduğu anlaşılır. Doğum sırasında baygınlık geçiren Hasret'e çocuğunun öldüğü söylenir. Hasret'in babası bebeği  büyütmeleri için Nuran'la İlyas'a verir. Aradan 20 yıl geçtikten sonra Hasret'in babası Yusuf Ağa hasta olduğunu öğrenir ve ölmeden önce gerçeği söyleyerek Mehmet'le kızını buluşturmak ister. Nuran'la tartışan Yusuf Ağa kazayla yere düşerek kafasını çarpar ve ölür. Nuran'la İlyas polisten korktukları için Yusuf Ağa'yı bahçeye gömer. Mehmet Emir'e de kendi kızları Esfun'un vererek para koparmayı planlarlar.

 O Hayat Benim Dizisi Nerede Çekiliyor?

Fox TV'nin sevilen dizisi O Hayat Benim'in  çekimleri İstanbul'un güzel ilçelerinden olan  Çengelköy'de Gelincik Yokuşu mahallesinde yapılıyor.