Görüş Bildir

Hayatımın Aşkı 13. Son bölüm (Demir?in sırrı, Gökçe?de)

Hayatımın Aşkı 13. Son bölüm (Demir?in sırrı, Gökçe?de)

Kanal D'nin romantik komedi tarzındaki başarılı yaz dizisi Hayatımın Aşkı'nda Gökçe'nin birbirinden komik sakarlık ve panik atakla verdiği kararlarla başına gelen komik olaylar 21 Ağustos Pazar akşamı yayınlanan 13 bölümde de devam etti.İşte Hayatımın Aşkı dizisinin 13.bölümünde yaşananlar;

Demir’in bir süredir peşinden koştuğu sırrı, Gökçe öğrenir. Öyle bir bilgidir ki; Demir’in hayatını tamamen değiştirecektir. Demir’in zarar göreceğini düşünen Gökçe, bu sırrı saklamaya karar verir. Durumu, annesi Nesrin’e anlatmanın iyi fikir olduğunu düşünen Gökçe yanılır. Çünkü bu bilgi Nesrin’in kalp krizi geçirmesine sebep olur. Gökçe için işler hiç umduğu gibi gitmez. Hastanede Nesrin’i tedavi eden Dr. Nil, Demir’in lise yıllarından arkadaşı çıkar. Demir ve Nil arasındaki beklenmedik yakınlık, Gökçe için işlerin daha da kötü gitmesine sebep olacaktır.

Kaan geçirdiği trafik kazası yüzünden evde istirahat halindedir. Gökçe, attığı her adım da hayal kırıklığına uğrarken, Kaan'da teselli bulur. Tarık, Japonya’da işlerini batırdığını ve iflas ettiğini Nilüfer’den saklamaya devam eder. Nilüfer taşınacakları yeni evin hayalini kurarken, Tarık da dört bir koldan iş arar. İstediği gibi işi bir türlü bulamayan Tarık’a, Bartu yardım eder. Bartu’nun çok iyi bir fikri vardır!