Görüş Bildir

Survivor Nagihan'a son dakika şoku - boşanıyorlar

Survivor Nagihan'a son dakika şoku - boşanıyorlar

Survivor Nagihan Karadere'nin kocasının işte o iğrenç karalerden oluşan fotoğrafları medyaya sızdı

Survivor Nagihan Karadere, bu ara aldatılma şoku ile gündemde. Survivor'un erkeklere kafa tutan tek ismiolan Nagihan, kocası tarafından son dakika aldatıldığı iddialarına cevap verdi mi? Sosyal medya üzerinde Nagihan KAradere'nn kocası Uğur KAradere'nin çıplak fotoğraflarının yayılmaı akabinde gözler Survivor'un asi yarışmacısına çevrildi. TV8 Göz6 panorama'a katılan Survivor Nagihan çarpıcı açıklamaları ile şok olmuş halini anlatırken ' Şantaj söz konusu ama geçekler de beni çok üzdü' dedi. İşte Nagihan'ın son dakika açıklamaları

SURVİVOR NAGİHAN ALDATILDI İŞTE O KARELER

Survivor Nagihan Karadere aldatıldı mı? iddialarına şok cevap ilk ağızdan geldi. Karadere: 'Şantaj söz konusu. 10.000 euro istediler. Eşimden beklemezdim. Bildiğim tek konu herkesin bildiği konu' dedi. Survivor'da yarışırken herkesin gönlünde taht kuran Nagihan yarıştığı sıralarda, eşi Uğur Karadere başka bir bayanla aldatmış ve görüntüler de başka bir kadın tarafından sosyal medyaya sızmış, ancak şantaj ile ortadan kaldırılacağı iddiaları da ortaya atılmıştı. Ve sonuç olarak Nagihan kocasından boşanıyor.Nagihan Karadere'nin eşinin bu çıplak fotoğrafı evlerinin banyosunda çektiği öne sürülüyor. Fotoğraf sosyal medyada Nagihan'ın namuslu kocası mesajı ile paylaşıldı. Nagihan da bu olay üzerine eşinden boşanma kararı aldı.

NAGİHAN'IN NAMUSLU KOCASI

İnternette tanıştığı bir bayana çığlak fotoğraflarını gönderen Uğur Gökçe hakkında sosyal medyada 'İşte NAgihan'ın namuslu kocası' şeklinde paylaşımlarda bulunuldu. 

ŞOK OLAN NAGİHAN

Biraz anlayışlı olsun herkes. Haklı haksız gözetmeksin biraz daha sakin olsunlar çünkü bir kızım var. Onun etkilenmesini istemiyorum. Boşanıp boşanmama konusunu şu an konuşmak istemiyorum. Bu konuyu 2 gün önce öğrendim Sosyal medyadan mesaj geldi eşinin bende fotoğraf ve videosu olduğunu söylediler. Kız Türk numarası Romanya numarasıydı. Görüntüleri görünce şoka girdim. Eşime söyleyince bir şey diyemedi. Daha önce böyle bir şey yaşamadım. Eşimden beklemezdim.

NAGİHAN KARADERE KİMDİR?

1984 Osmaniye doğumludur. Fenerbahçe'de yetişti ve sürat koşuları branşında yarıştı.

13-14 Eylül 2003 tarihlerinde Köstence'de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası'nda 400 metre branşında altın madalya kazandı. Aynı şampiyonada 4x 400m bayrak yarışında gümüş madalya 4x100m bayrak yarışında bronz madalya kazandı.

Çin'in Shenzhen şehrinde düzenlenen 2011 Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4x400 metre bayrak yarışında gümüş madalya kazanan Türk milli takımında yeraldı, ayrıca 400 metre engelli yarışında bronz madalya kazandı 

2012 Yaz Olimpiyatları'nda, atletizm 400 metre engelli seçmelerinde mücadele eden Karadere, hatalı çıkış yapınca yarış dışı bırakıldı. Londra Olimpiyat Stadyumu'nda yapılan elemelerde 4. seride yarışmak için pistteki yerini aldı. 4 numaralı kulvarda yerini aldıktan sonra tabanca sesini duymadan çok önce koşmaya başlayınca hakem tarafından yarış dışı bırakıldı.

7 Şubat 2016 tarihinde Tv8 de yayınlanan Survivor 2016 programında Ünlüler adına yarışan isimler arasında yer aldı Kıbrıs'taki Çeyrek Final'de Beşinci oldu.