Görüş Bildir

Kerem Bürsin’den sevgilisi Serenay Sarıkaya’ya tam destek!

Kerem Bürsin’den sevgilisi Serenay Sarıkaya’ya tam destek!

Karizmatik oyuncu Kerem Bürsin, usta sanatçı Nejat İşler’le ‘İkimizin Yerine’ filminde rol alan güzel oyuncu sevgilisi Serenay Sarıkaya’ya, “Onu çok farklı göreceksiniz. Serenay harika ve büyüleyici oynamış” sözleriyle övgüler yağdırdı.

Genç kızların sevgilisi Kerem Bürsin ve güzeller güzeli oyuncu sevgilisi Serenay Sarıkaya çifti, önceki akşam Akaretler Vogue Restaurant’dan çıkarken objektiflere takıldı. Başrolünü usta sanatçı Nejat İşler’le paylaştığı ‘İkimizin Yerine’ filmi için çok emek verdiklerini söyleyen Serenay Sarıkaya bomba açıklamalarda bulundu.

Serenay Sarıkaya, “Sinemaya aşık bir oyuncu olarak sırtlandığım ilk filmim. Yolumu açmaya gayret eden, bana yoldaş olan, koruyup kollayan Nejat İşler’e teşekkür ederim” dedi.

Araya giren karizmatik sevgili Kerem Bürsin, “Serenay’ı çok farklı göreceksiniz. Harika ve büyüleyici oynamış” diyerek sevgilisine destek oldu.

Yeni projesinde Hazal Kaya’yla kamera karşısına geçeceği konuşulan Kerem Bürsin, “Yakında ekranda olacağım, sürpriz projelerimiz var, üzerinde çalışıyoruz. Ancak Hazal Kaya’yla oynayacağımı kim, neden uydurdu bilmiyorum. Öyle bir şey yok. Farklı bir diziyle seyirci karşısında olacağım” şeklinde konuştu. Otomobillerine doğru yürüyen ikili, “Evlilik ne zaman?” sorusuna ise “Her şey kısmet” yanıtını verdi.