Görüş Bildir

Muhteşem Yüzyıl son serisi ne zaman ve hangi kanalda başlayacak?

Muhteşem Yüzyıl son serisi ne zaman ve hangi kanalda başlayacak?

Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi IV. Murad dizisi hangi kanalda ve ne zaman başlayacak?

Muhteşem Yüzyıl serisinden en sonuncusu olan ve FOX TV canlı yayınında karşımıza çıkan Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi fragmanı bir hayli ilgi gördü Peki Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi ne zaman başlayacak? Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi  hangi kanalda olacak gibi sorular, tarihi dizi severler adına  çok soruluyr. Detayları araştırdık. 

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM BAĞDAT FATİHİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi IV. Murad dizisi yayınlanan iki farklı tanıtım ile ekranlara geldi. Dizinin yeni sezonda yayınlanacağı kanal ise FOX TV. Muhteşem YüzyılKösem Bağdat Fatihi IV. Murad dizisinin oyuncuları ve dizinin detayları merakla beklenirken, kanaldan henüz dizi hakkında açıklama gelmedi. İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi IV. Murad dizisinin yayınlanan fragmanları

Yapımını TIMS Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı'nın yaptığı; "Muhteşem Yüzyıl Kösem" hanedanın en güçlü kadın figürü Kösem Sultan ile Osmanlı tarihine damga vuran oğlu "IV. Murad"ın zorlu mücadelesi, yeni sezonda FOX'da izleyicisiyle buluşacak.Başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay, tüm düşmanlarını alt ederek elde ettiği kadın saltanatının yanı sıra, dünyaya diz çöktüren bir sultan olan Kösem rolüyle izleyicinin karşısına çıkarken; Metin Akdülger, Kösem'in iktidarı ele alma isteğinde olan oğlu IV. Murad olarak izleyicisiyle buluşacak. Osmanlı'nın Demir yumruğu, Bağdat Fatihi IV. Murad'ın güzeller güzeli aşkı, prenses Farya rolünü ise Farah Zeynep Abdullahcanlandırıyor.