Görüş Bildir

Mum gibi eriyen Hamdi Alkan?ın eşi ile eski eşi dost hayatı yaşıyor!

Mum gibi eriyen Hamdi Alkan?ın eşi ile eski eşi dost hayatı yaşıyor!

Efsane oyuncu ve yönetmen olan Hamdi Alkan ve güzel eşi Selen Görgüzel?le yemek yerken eski eşi Canan Hoşgör?de aralarında bulunuyordu.

Efsane oyuncu ve yönetmen olan Hamdi Alkan ve güzel eşi Selen Görgüzel’le yemek yerken eski eşi Canan Hoşgör’de aralarında bulunuyordu.

Hamdi Alkan’ın eski eşi Canan Hoşgör “Dargınlıklar, küslükler hepsi geride kaldı, artık arkadaşız” dedi.

Efsane sanatçı Hamdi Alkan, önceki gün eşi Selen Görgüzel'le İstinye Park Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yakalandı.

Masa Restaurant'ta oturan Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel çiftine, Alkan'ın iki kez nikah masasına oturduğu eski eşi canan hoşgör ve kızları Zeynep - Ayşe de eşlik etti. Neşe içinde akşam yemeği yiyen aile, tüm bakışları üzerinde topladı. Masadan kızlarıyla ayrılan Canan Hoşgör, açıklamalarıyla ilgi odağı oldu.

Canan Görgüzel "Olgun insanlarız, dargınlıklar geride kaldı. Çocuklar için tüm çabamız. Hamdi Bey ve eşiyle aramızda kötü bir enerji yok" dedi.

Magazin muhabirlerinin "Güzel bir aile tablosu izledik. Kimden çıktı bu fikir?" sorusuna Hamdi Alkan’ın güzel eşi Selen Görgüzel, "Doğaçlama gerçekleşti. Artık bir aile olduktan sonra bunlar normal. İnşallah güzel örnek oluyoruzdur" yanıtını verdi. Gece sonunda keyifli gözüken Alkan, "Şaşırılacak bir durum yok. Canan Hoşgör çocuklarımın annesidir" diye konuştu.