Görüş Bildir

Nikahtan sonra koştura koştura konsere!

Nikahtan sonra koştura koştura konsere!

Türk Pop Müziği?nin karizmatik ismi Berkay iki yıldır beraber olduğu model Özlem Ada Katipoğlu ile dün gerçekleşen nikah töreni ile dünya evine girdi. Nikah masasında oldukça heyecanlı olduğu gözlenen başarılı sanatçı Berkay, nikah töreninin ardından konser için Antalya?ya uçtu.

Türk Pop Müziği’nin karizmatik ismi Berkay iki yıldır beraber olduğu model Özlem Ada Katipoğlu ile dün gerçekleşen nikah töreni ile dünya evine girdi. Nikah masasında oldukça heyecanlı olduğu gözlenen başarılı sanatçı Berkay, nikah töreninin ardından konser için Antalya’ya uçtu.

Türk Pop Müziği’nin en üretken ve çalışkan isimlerinden Berkay, geçtiğimiz gün uzun süredir birlikte olduğu Özlem Ada Katipoğlu ile dünya evine girdi. Aileler arasında yapılan nikah töreninde duygusal anlar yaşayan Berkay’ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Berkay, nikah töreni sonrasında ise dünyanın ve Türkiye'nin en önemli starlarına ev sahipliği yapmaya devam eden EXPO 2016 Antalya ‘da konser vermek için havaalanına uçtu. 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla EXPO 2016 Antalya 7 bine yakın kişiye konser veren Berkay eski ve yeni şarkılarını binlerce hayranıyla birlikte söyledi.

Bu yıl içinde çıkardığı AraBest adındaki konsept albümüyle kendine farklı bir kitle yaratan Berkay sahne performansıyla ve enerjisi ile hayranlarından büyük alkış aldı. Arabesk rüzgarına kapılan seyirciler, Berkayın enerjisiyle ayağa kalkarak durmadan dans etti.

EXPO 2016 Antalya konserinde büyük ilgi gören Berkay 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile konser alanını dolduran 7 bin kişilik seyircisiyle adeta dev bir koro oluşturdu. Berkay’ın tüm izleyicilerle birlikte söylediği 10. Yıl Marşı ile dakikalarca alkış aldı.

Çiçeği burnunda evliler Berkay ve Özlem Ada Şahin çifti düğünlerini ise 5 Eylül’de Bodrum’da yapacak. Bodrum'da arkadaşlarını ağırlayacak çift, 5 Eylül gecesi yakınlarıyla mutlu günlerini kutlayacak, 6 Eylül sabahı ise kahvaltı ve havuz partisiyle eğlenceyi devam ettirecek. Çiftin düğün organizasyonunu Fulya Terim ve ekibi organize ediyor.

(Gecce)
Etiketler: | | |