Görüş Bildir

Oktay Kaynarca?dan inanılmaz karar, adaylıktan çekildi!

Oktay Kaynarca?dan inanılmaz karar, adaylıktan çekildi!

Bu sene 43'üncü kez düzenlenecek 'Altın Kelebek Ödülleri'nde 'En İyi Erkek Oyuncu' kategorisinde aday gösterilen ATV?nin efsane dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz?ın başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, sürpriz bir kararla adaylıktan çekildi.

Bu sene 43'üncü kez düzenlenecek 'Altın Kelebek Ödülleri'nde 'En İyi Erkek Oyuncu' kategorisinde aday gösterilen ATV’nin efsane dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, sürpriz bir kararla adaylıktan çekildi.

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz''ın karizmatik oyuncusu Oktay Kaynarca, sosyal medya üzerinden flaş bir paylaşımda bulundu.

Efsane oyuncu Oktay Kaynarca, Sosyal medya platformu İnstagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Altın Kelebek ödül töreni en iyi oyuncu kategorisinde aday gösterilmemi uygun gören herkese teşekkür ederim ancak, bu kategoride yarışmada olmak istemediğimin bilinmesini rica ediyorum. Diğer aday arkadaşlarıma başarılar dilerim. Sevgilerimle" ifadelerini kullandı.
Etiketler: | | |