Görüş Bildir

Seda Sayan; Kızım sen kopyala yapıştır yapmışsın

Seda Sayan; Kızım sen kopyala yapıştır yapmışsın

Güzel oyuncu ve sunucu Seda Sayan ile güzel sanatçı Zuhal Topal arasında sosyal medya üzerinden yaşanan tartışma hala sürüyor.

Zuhal Topal’ın bir gazetede yaptığı açıklamalardan sonra sert tepki gösteren Seda Sayan, karşılıklı suçlamaların ardından bir paylaşımda daha bulundu.

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, "Ya kızım bunları sana ben yazdım. Kopyala yapıştır gönder yapmışsın, yazık ya bir şeyler üret biraz yenilikçi ol, ama şimdi canlı yayının da yok ki kloş ağızını büze büze mağdurum diye ağlayasın. Aramızdaki fark ne biliyor musun? Böyle bir haber senin deyiminle asılsız bir haber çıkmışsa, ben haber olduğum kişiyi değil asılsız haberi yapanı arar, ülkemizin geçirdiği şu son zamanlarda bu haberin değeri nedir ki gün birlik olmaz zamanı diye Seda Sayan Taksim meydanlarından değerli halkımıza seslenirken, ayıp olmuyor mu? Bizim mevzumuz devede kulak bile değil derdim" ifadelerini kullandı.

Tepkisini sürdüren Seda Sayan, "Dava açtım deyip duruyorsun, kızım unutmuşsun. Sana, kocana, Artı Film’e ve Fatih Portakal’a davayı ‘Siz eşkiya mısınız?’ diye ben açtım. Siz de mecburen karşı dava açtınız. İşte aramızdaki fark ve doğrular" mesajını yayımladı.

(Milliyet)


Etiketler: | | |