Görüş Bildir

Seda Sayan’dan izdivaç programlarının sultanı Zuhal Topal’a ağır sözler!

Seda Sayan’dan izdivaç programlarının sultanı Zuhal Topal’a ağır sözler!

Güzeller güzeli oyuncu ve sunucu Seda Sayan, gazeteye verdiği demeçlerle herkesi hayrete düşürdü. Güzel sanatçı Seda Sayan 'beni linç etmek istiyorlar' diyen güzel oyuncu ve izdivaç programlarının efsane sunucu Zuhal Topal'a ağır sözlerle yüklendi.

Güzeller güzeli  oyuncu ve sunucu Seda Sayan,  gazeteye verdiği demeçlerle herkesi hayrete düşürdü. Güzel sanatçı Seda Sayan 'beni linç etmek istiyorlar' diyen güzel oyuncu ve izdivaç programlarının efsane sunucu Zuhal Topal'a ağır sözlerle yüklendi.

Güzel sunucu ve oyuncu Zuhal Topal, geride bıraktığımız şubat ayında ‘ülkemizde şehitler varken siz burada oynayamazsınız’ diyen damat adayını ve ona destek veren Seda Sayan’la eşi Erkan Çelik’i mahkemeye vermişti.

Dava devam ederken bir gazeteye konuşan izdivaç programlarının efsane ismi Zuhal Topal, kendisine yönelik bir linç kampanyası yürütüldüğünü söyleyerek mağdur olduğunu belirtti. Davalık olduğu Seda Sayan, Topal’ın bu açıklamasını sosyal medya hesabından ağır sözlerle eleştirdi.

Zuhal Topal’a ‘Kötü oyuncusun’ sözleriyle yüklenen Seda Sayan’ın açıklaması şu şekilde…

“Ülke yangın yeri olmuş, herkes vatan millet diyor bu halen tribünlere oynuyor. Neymiş bizim yüzümüzden korkudan, evden sokağa çıkamıyormuş. Millet tankların uçakların altına yattı korkmadı. Korkma bu halk sana bir şey yapmaz, bu kadar olay varken sen kimsin de seni linç edecekler. Ayrıca dava süreci devam ederken dava hakkında demeç vermekte ayrı bir suçtur. Suçun büyüğünü işleyip, iftira attırıp sonra suçsuzu oynamak senin oyunculuğundan kaynaklanıyor biliyoruz ama bu halk aptal değil kızım, kötü oyuncusun.”

Sayan, sosyal meya hesabından yazdıklarının ardından Zuhal Topal tarafından hakkında yalan haber yapıldığı yönünde uyarılsa da görünen o ki Zuhal Topal’a olan öfkesi dinecek gibi değil.

Seda Sayan “Hakkımda yalan haber yapıldı” diyen Zuhal Topal’a cevabı yine sosyal medya hesabından vermeyi tercih etmiş. İşte Sayan’ın yanıtı şu şekilde…

(SÖZCÜ)


Etiketler: | | |