Görüş Bildir

Amedspor Kombine Bilet Fiyatları Açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler?de kombine bilet fiyatları belli oldu. Maçlarını 33 bin kişilik yeni statta oynayacak olan yeşil kırmızılı beyazlı takımda, kombine fiyatları ve kombine sayısı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler’de kombine bilet fiyatları belli oldu. Maçlarını 33 bin kişilik yeni statta oynayacak olan yeşil kırmızılı beyazlı takımda, kombine fiyatları ve kombine sayısı belli oldu.

Amed Sportif Faaliyetler Kulübünden yapılan açıklamada, en düşük kombine fiyatını 100 TL olarak kale arkası, en yüksek kombine fiyatının ise 1.000 TL vip tribünü olarak belirledi. 12 bin 300 adet olarak basılacak kombineler hafta sonuna doğru satışa sunulacak. Konuya ilişkin olarak Amed Sportif Faaliyetler kulübünden, şu açıklama yapıldı:

“Hafta sonuna doğru satışa sunulacak olan kombine satışları Amed Store mağazamız ve www.amedstore.com.tr e- ticaret mağazasından, banka havalesi ve kredi kartından tek çekim ile satın alınabilecek. Ayrıca e-ticaret mağazası www.amedstore.com.tr’den kredi kartına 12 taksitle kombine satın alınabilinecek. Tüm Amedspor gönüllerini kombine bilet alarak mücadelemize omuz vermeye davet ediyoruz. Hep birlikte daha güçlüyüz. Bir oldukça başaracağız”.
Etiketler: | |