Görüş Bildir

Amedspor'da 2. etap başlayacak

Amedspor'da 2. etap başlayacak

Spor Toto 2.lig beyaz gurup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler takımı ilk etap hazırlık kampına bitirdi. 2. Etap kampı ise Pazartesi günü başlayacak.

22 Temmuz’da Kocaeli Kartepe’de başlayan kamp çalışmalarında teknik heyet,fizik kondisyon ve güç depolamaya yönelik idmanlar yaptırdı. İki haftalık çalışma periyodunda hiç maç yapmayan Amedspor, ikinci etap kampına da Pazartesi günü yine Kartepe’de başlayacak.Teknik heyet, ön libero iç transfer istedi yönetimden.

4 HAZIRLIK MAÇI YAPACAK

İkinci etap kampında 4 hazırlık maçı yapılması kararlaştırıldı. Bu maçlar 12,15,18 ve 21 Ağustos tarihlerinde yapılacak.

Tuzlaspor,Sarıyer ve Kırklarelispor’la maç yapılması kesinleşti,4.rakip ise daha sonra belirlenecek. 21 Ağustos’ta kamp çalışmalarına son noktayı koyacak olan Amedspor,lig  öncesi Diyarbakır’da açılış mahiyetine bir maç yaparak taraftarlarla buluşmayı amaçlıyor.

ÖN LİBEROYA TAKVİYE ARAYIŞI

Dış transferde daha önce Emrah Metoğlu,Erhan Eren,Kazım Sarı ve Koray Şanlı gibi futbolcularla sözleşme imzalayan Amedspor, transfer arayışlarını da devam ettiriyor. Teknik heyetin ön liberoya takviye istediği kaydedildi. Bu konudaki çalışmaların devam ettiği belirtilirken,birkaç gün içinde somut gelişmeler olması bekleniyor.
Etiketler: | |