Görüş Bildir

Diyarbekirspor yenilgiye özür

Diyarbekirspor yenilgiye özür

Maltepespor'a 1-0 yenilen ve büyük tepki çeken Diyarbekirspor, "özür" açıklaması yaptı.

3. lig 3 grupta liderlik mücadelesi veren ancak aldığı yenilgilerle liderler arasında 10 puan fark oluşan Yeşil-Kırmızılı Diyarbekirspor, pazar günü Maltepespor karşısında son dakikada gelen gole boyun eğip sahadan 1-0 yenik ayrılmasından dolayı; taraftarlarından özür diledi.

Yönetim Kurulu tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi. 'Takımımızın son olarak Maltepespor’a deplasmanda 1- 0 yenilerek haftayı puansız kapatmasından ötürü çok üzüntülüyüz. Aynı zamanda üzdüğümüz taraftarlarımız adına da derin bir mahçubiyet duymaktayız. Bundan dolayı taraftarlarımızdan özür diliyoruz. 2.Lig’e doğrudan çıkma şansımızı sonuna kadar kovalayacağız,bu olmazsa Play-Off’tan da olsa 2.Lig’e çıkacağımıza inanıyoruz.Gerek onursal başkanımızın yaptığı yatırımlar ve belirlediği hedefler,gerekse taraftarlarımızın beklentileri ile ters düşen bu kötü performans haliyle hayal kırıklığı yaratmıştır. Bu tablo takımımızın kalitesine yakışmamaktadır.

KAPASİTEMİZ BU DEĞİL

Diyarbekirspor’un gerçek kapasitesi ve gücü bu değildir. Başarıda nasıl ödül varsa başarısızlıkta da ceza olacaktır. Onursal başkanımız takımımızı maddi olarak mağdur etmemek için elinden geleni yapmakta ve imkanlarını zorlayarak fedakarca bir tutum sergilemektedir. Başarısız tablo için de gerekli işlemler yapılacaktır.Bu amaçla kulübümüz tarafından her türlü önlem ve tedbir alınacaktır. Bu doğrultuda başarısız tablo nedeniyle takımımıza gerekli para cezası verilecek ve kötü tablonun son bulması için gerekli uyarılar yapılacaktır.Takımımızın gerçek kalitesini ve kapasitesini ortaya koyarak bizi hedefe ulaştıracağına olan inancımızı da bir kez daha güçlü şekilde yineleyerek, taraftarlarımızdan bir kez daha özür diliyor,onları her zaman olduğu gibi yine takımımıza sonuna kadar destek olmaya davet ediyoruz.''
Etiketler: | | |