Görüş Bildir

Fenerbahçe'de son dakika operasyon - Çok sayıda ihraç var

Fenerbahçe'de son dakika operasyon - Çok sayıda ihraç var

FETO operasyonları kapsamında Fenerbahçw Spor Klübünde son dakika ihraç adilemelerin olacağı ve Fenerbahçe'de ihraç edilenlenlerin isimlrinin açıklandığı belirtildi

Fenerbahçe Spor Klübü'nde FETO PDY operasyonu. Son dakika açıklamaya göre; Fenerbahçe'de 8 isim hraç edilecek. Peki ya Fenerbahçe Spor Klübü'nden ihraç edilen kişi listesi açıklandı mı?

FENERBAHÇE'DE İHRAÇ GÜNÜ

Fenerbahçe Kulübü Disiplin Kurulu, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturmalarında adı geçen hakim, savcı ve polis müdürü olan 8 ismin kulüpten ihracı için oy birliğiyle karar aldı.

FENERBAHÇE İHRAÇ LİSTESİ AÇIKLANDI

İhracı istenen isimler arasında 3 Temmuz 2011'de başlayan futbolda şike davasının savcısı Mehmet Berk'in yanı sıra hakimler Mehmet Erdoğan, Mehmet Karababa, Dursun Ali Gündoğdu, savcılar Fikret Seçen, Cihan Kansız, Hakan Karaali ve polis müdürü Mutlu Ekizoğlu bulunuyor.

Fenerbahçe Kulübü Hukuk İşlerinden Sorumlu Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu isimlerin ihracı için disiplin kurulunun karar aldığını belirtti. Mosturoğlu, bu 8 ismin ihracının başkan Aziz Yıldırım yönetiminde toplanacak Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu'nun toplantısında görüşüleceğini ifade etti.

Sarı-lacivertlilerin yönetim kurulu toplantısında ihraç kararı çıkarsa, FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında gözaltı kararı alınan veya tutuklu olan bu 8 ismin kulüple ilişkileri tamamen kesilecek. AA