Görüş Bildir

Futbol'da cereyan!

Futbol'da cereyan!

Dicle Elektrik çalışanları arasında kurumsal aidiyet bilincinin aşılanması ve çalışan personelin tanışıp kaynaşması amacıyla 15 Mart?ta ?Dicle Kazansın? sloganı ile başlayan halı saha futbol turnuvasında, hayli çekişmeli geçen gurup maçları tamamlandı.

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş., Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş. ve Dicle Elektrik Yatırım A.Ş.  sorumluluk bölgesinde bulunan Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman; Siirt ve Şırnak il  müdürlüklerindeki departmanlarda görevli personeller, kurdukları futbol takımları ile 15 gün boyunca kıyasıya mücadele ettiler. İllerde yapılan gurup müsabakalarının sonunda Siirt’te Proje Tesis Yöneticiliği, Batman’da Enerji Kayıpları Yöneticiliği, Şanlıurfa’da Dicle Enerji Yatırım, Mardin’de Enerji Kayıpları Yöneticiliği, Şırnak’da DEPSAŞ İl Müdürlüğü, Diyarbakır’da Dicle Enerji Yatırım ve Genel Müdürlük gurubunda ise Müşteri Teknik Hizmetleri Müdürlüğü birinci olarak çeyrek finale adını yazdırdı.

Çeyrek ve Yarı Finaller

Çeyrek finalde Siirt’te Proje Tesis Yöneticiliği ile Batman Enerji Kayıpları Yöneticiliği, Şanlıurfa Dicle Enerji Yatırım ile Mardin Enerji Kayıpları Yöneticiliği ve Diyarbakır Dicle Enerji Yatırım ile Genel Müdürlük Müşteri Teknik Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri karşı karşıya gelirken Şırnak DEPSAŞ İl Müdürlüğü bay kalacak.

Yarı finalde ise ilk 2 maçın galipleri karşılaşırken, 3. maçın galibiyle bay olan Şırnak takımı 2 Nisan Pazar günü karşı karşıya gelecek.

Çeyrek ve yarı final maçları Diyarbakır’da oynanacak:

Final Maçı 5 Nisan’da

Bu müsabakaların galipleri ise 5 Nisan Çarşamba günü oynanacak ve hayli çekişmeli geçmesi beklenen final maçında karşılaşacak. Final maçı ile 15 Mart’tan bu yana büyük bir heyecan içerisinde devam eden Dicle Elektrik Halı Saha Futbol Turnuvası’nın şampiyonu belirlenecek.
Etiketler: | |