Görüş Bildir

Trabzonspor, Douglas için beklemede

Trabzonspor, Douglas için beklemede

Geçtiğimiz sezon vasat bir performans sergileyen Douglas'ı kadroda düşünmeyen Trabzonspor, Sporting Lizbon'dan gelen teklife sıcak bakmadı ve beklemeye geçti. Ersun Yanal'ın çalıştırdığı Trabzonspor bu sezon yeni transferlerle güçlü bir kadro kurmak istiyor.

Trabzonspor’da satış listesine konulan ve yeni yapılanmada kadroda yer almayacak olan oyuncular için teklifler geliyor. Bordo mavililerin, satışından kazanç elde etmek istediği stoperi Douglas için, Portekiz Premier Lig ekiplerinden Sporting Lizbon’un 1 milyon Euro’luk teklifte bulunduğu öğrenildi.

SON GÜNLERE KADAR BEKLENECEK

DHA'nın haberine göre; Trabzonspor’un ise, Sporting Lizbon’un önerdiği rakamı az bulduğu ve bu transferin aceleye getirilmek istenmediği kaydedildi. Bu nedenle Portekiz ekibinin teklifini ağırdan alan ve transfer döneminin son günlerine kadar bekleme yolunu tercih eden bordo mavili yönetimin, Douglas’ın satışından daha fazla bir gelir elde etmeyi planladığı ifade edildi.
OKAY, BU SEZONDAN UMUTLU
Bu arada, Trabzonspor’da yeni sezon öncesi hazırlık maçlarında ortaya koyduğu performans ile beğeni toplayan ve Teknik Direktör Ersun Yanal’ın da gözüne girmeyi başaran Okay Yokuşlu, yeni sezondan umutlu olduğunu söyledi. Güzel bir sezonun kendilerini beklediğini ifade eden 22 yaşındaki oyuncu, "İyi çalışıyoruz. Takımdaki arkadaşlık seviyesi de çok iyi. Herkes iyi olmak, çalışıp kendini daha da yukarı çekmek istiyor. Geçen sezon inişli çıkışlı performansım vardı. Yeni sezona iyi başlayıp, bunu da devam ettirmek istiyorum. Yeni sezondan umutluyuz" dedi.
CARDOZO KULÜP ARIYOR

Trabzonspor’da gönderilecekler listesinde yer alan Cardozo’nun, Trabzon’a dönerek kadro dışı oyunculara uygulanan özel antrenman programına dahil olduğu öğrenildi. Kendisine verilen izin süresi dolan 33 yaşındaki golcünün, kadro dışı oyuncularla birlikte çalışmalarını sürdürdüğü, yeni sezon öncesi kendisine kulüp aramaya devam ettiği ve bu yönde de menajerinin görüşmelerini sürdürdüğü belirtildi. Cardozo’nun, La Liga ekiplerinden Malaga’nın da transfer gündeminde yer aldığı ancak görüşmelerin ağır ilerlediği ifade edildi.