Görüş Bildir

Bodrum kavruldu

Bodrum kavruldu

Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne gelen Rus, İngiliz, Litvanyalı, Hollandalı ve Belçikalı turistler, Gümbet plajlarını renklendirdi. Sere serpe güneşlenen kadın turistler güzellikleriyle dikkat çekti.

Bodrum İlçedesinde hava sıcaklığı 30, deniz suyu sıcaklığı da 19 dereceye kadar yükseldi. Yerli ve yabancı turistler, sahillere akın edip plajları doldurdu. Denize girenler suyun keyfini çıkardı. Güneş banyosu yapanların yanı sıra bazı turistler su tenisi gibi sporlar yaparak form tutmaya devam etti. Gümbet Mahallesi'ndeki beş yıldızlı İsis Otel'e gelen Litvanyalı, Rus, İngiliz, Hollandalı ve Belçikalı 550 turist, otelin plajını ve iskelesini adeta podyuma çevirdi. Sere serpe güneşlenen turistler güzellikleriyle dikkat çekti.
İsis Otel Genel Müdürü Melih Alemdar, "Sezonun ilk turistleri 5 ayrı ülkeden geldi. Sahiller yabancı turistlerin gelmesiyle renklendi, hareketlendi. Önümüzdeki haftadan itibaren gelen turist sayısında artış bekliyoruz. Bu hafta gelen konuklarımız bir hafta konaklayacaklar. Uzun süren soğuk ve yağışlı havanın ardından gelen sıcak hava herkesi memnun etti" dedi.

Etiketler: | |