Görüş Bildir

Cem Yılmaz eski eşi ile barıştı derken Ebru Şallı ile yakalandı!

Cem Yılmaz eski eşi ile barıştı derken Ebru Şallı ile yakalandı!

Star TV?nin efsane dizisi Paramparça?da boy gösteren güzel oyuncu Ahu Yağtu'yla barıştığı söylenen eski eşi Cem Yılmaz'ın genç kızların sevgilisi usta şarkıcı Sinan Akçıl'dan ayrıldığını duyuran güzel sunucu Ebru Şallı ile görüntülenmesi kafaları karıştırdı.

Star TV’nin efsane dizisi Paramparça’da boy gösteren güzel oyuncu Ahu Yağtu'yla barıştığı söylenen eski eşi Cem Yılmaz'ın genç kızların sevgilisi usta şarkıcı Sinan Akçıl'dan ayrıldığını duyuran güzel sunucu Ebru Şallı ile görüntülenmesi kafaları karıştırdı.

Kısa süre önce usta şarkıcı Sinan Akçıl'dan ayrılan Ebru Şallı ile eski oyuncu eşi Ahu Yağtu'yla barıştığı söylenen komedinin efsane ismi Cem Yılmaz, Çeşme'de objektiflere yakalandı.

Son olarak İftarlık Gazoz filmi ile hayranlarıyla buluşan efsane komedyen Cem Yılmaz ve güzel model Ebru Şallı beach'e ayrı ayrı geldi.

Komedyen oyuncu Cem Yılmaz, işletmenin yetkililerine gazetecilerin alınmamasını istedi. Bu isteğine rağmen son derece dikkatli ve tedbirli davranan ikili, aralarına iki kadın arkadaşlarını alarak mesafeli şezlonglarda güneşlendi.

Ancak iki ünlü yemek masasında Bimagazin objektifine yakalanmaktan kurtulamadı.

Oyuncu Cem Yılmaz ile güzel model Ebru Şallı'nın aralarında aşk olup olmadığı merak konusu...