Görüş Bildir

Gökçe Bahadır yeni aşkını sonunda buldu!

Gökçe Bahadır yeni aşkını sonunda buldu!

Güzel oyuncu Gökçe Bahadır?ın adı uzun süredir kimseyle alınmıyordu. Güzel oyuncu Gökçe Bahadır uzun bir aradan sonra yeni aşkı ile objektiflere yakalandı.

Efsane komedyen Ali Sunal ile 2011-2012 yıllarında evli kalan ve aşk hayatında istediğini bulamayan güzeller güzeli oyuncu Gökçe Bahadır, uzun süren aşk orucunu bozdu.

Bir süredir genç bir iş adamı ile aşk yaşadığı ortaya çıkan Bahadır, önceki gece sevgilisi ile görüntülendi. Bebek'teki Lucca adlı mekanda birlikte eğlenen ikili, mekandan yine birlikte çıktı. Genç sevgilisine ait Porshce marka aracı ile oradan ayrılmak isteyen Gökçe Bahadır, gazetecileri karşısında görünce ne yapacaklarını şaşırdı.

Birkaç aydır birlikte oldukları öğrenilen ikili, gazetecilerin kendilerini görüntülemesi üzerine hızlıca birbirlerinden ayrıldı. Genç iş adamı lüks aracına binerek hızlıca oradan ayrılırken, Bahadır da koşar adım aracına binerek oradan ayrıldı.

Gazetecileri atlatmak isteyen ikili, Arnavutköy'de buluşarak birlikte Anadolu Yakası'na gitti. Uzun süredir aşk hayatı sessiz olan güzel oyuncu, böylelikle yeni sevgilisi ile ilk kez yakalanmış oldu.

(Haberler)