Görüş Bildir

Hoş geldin bebek!

Hoş geldin bebek!

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu'nun eşinden yeni doğum yapan annelere ziyaret? Annelere "Hoş geldin bebek" adını verdiği kampanya ile bebek çantaları hediye ediyor.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu, kadınlara yönelik yeni bir uygulama başlattı. Beyoğlu, yeni doğum yapan kadınları evlerinde ziyaret ederek dünyaya yeni gelen bebeklere, 'Hoş geldin bebek' kampanyası kapsamında bebek çantası hediye ediyor.

HOŞGELDİN BEBEK

 Anneler ve bebeklerle yakından ilgilenen Beyoğlu,” Annelik dünyanın tüm toplumlarında kutsal olarak kabul edilir. Bizim medeniyetimizde ve dinimizde ise çok daha özel bir yere sahiptir.  Bu ziyaretlerimizle annelerimize desteğimizi ve dayanışmamızı ifade ediyoruz” dedi.

Genelde ihtiyaç sahibi ailelerin yaşadığı mahalle ve semtlerde bu ziyaretleri gerçekleştiren Beyoğlu, misafir olduğu kadınlardan büyük ilgi görüyor. Sürpriz ziyaretler kapsamında anneler ve bebeklerle yakından ilgilenen Dürdane Beyoğlu,aydınlık yarınların inşasında annelerin önemli rolü olduğuna dikkat çekerek annelere verdikleri önemi ortaya koymak adına bu ziyaretleri gerçekleştirdiklerini kaydetti.

ANNELERE ZİYARETLER

Beyoğlu, söz konnusu kampanya ile ilgili şunları söyledi:

"Annelik dünyanın tüm toplumlarında kutsal olarak kabul edilir. Bizim medeniyetimizde ve dinimizde ise çok daha özel bir yere sahiptir.  Bu ziyaretlerimizle annelerimize desteğimizi ve dayanışmamızı ifade ediyoruz. Anneler, yetiştirecekleri hayırlı evlatlarla dünyaya yön verebilir. Bizim tarihimiz bunun güzel örnekleriyle doludur. Annelere vereceğimiz değer ve önem, aynı zamanda milletimizin geleceğine ışık tutacaktır. Bu kapsamda annelerimize yönelik ziyaretlerimiz ve moral aşılayıcı desteklerimiz devam edecektir."
Etiketler: