Görüş Bildir

Maviş güzel Yeliz Yeşilmen'in kızını cayır cayır yaktılar

Maviş güzel Yeliz Yeşilmen'in kızını cayır cayır yaktılar

Güzeller Güzeli oyuncu Yeliz Yeşilmen'in güzeller güzeli kızı hakkında ilk olarak sosyal medya da ortaya atılan iddialarda kızgın yağda yandığı ösöylemişti. Yeliz Yeşilmen in kıı hakkında ortaya atılan iddiaların nihayetinde açıklaması anne Yeliz Yeşilmen tarafından yapıldı.

Güzeller Güzeli oyuncu Yeliz Yeşilmen'in güzeller güzeli kızı hakkında ilk olarak sosyal medya da ortaya atılan iddialarda kızgın yağda yandığı söylemişti. Yeliz Yeşilmen in kıı hakkında ortaya atılan iddiaların nihayetinde açıklaması anne Yeliz Yeşilmen tarafından yapıldı. 

Bodrum'da çocukları ile tatil yapan Yeliz Yeşilmen'in kızının bir restoran da kızgın yağ ile boğazının yakıldığı haberi gündeme oturdu. 

Yeşilmen'in iddiasına göre, servis elemanının elindeki kızgın tavadaki yağ, kızı Asya'nın üstüne devrildi.

Bu olay ardından mekan çalışanları tarafından tartaklandığını ve tekmelendiğini iddia eden Yeşilmen, yaşadıklarını sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı. Çocuk tedaviye alınırken; Yeşilmen, Yalıkavak İlçe Jandarma Karakoluna giderek kişiler hakkında suç duyurusunda bulunduğunu, daha sonra basın açıklaması yapacağını söyledi.

Oyuncu Yeşilmen, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Yetkililer duysun: ruhsat yok, iş güvenliği yok bu konuda davalarım açılıyor. Üstünden bir hafta geçti nerdeyse ancak kendimize gelip yazabildim. Çocuğumu arı soktu zannedip koşarak gittim. Çocuğu bana göstermeyip, en dibe mutfağın içine kaçırdılar. 'Çocuğuma ne oldu' diye çığlıklar attım.

Sonra 'tava' dediler üstelik mutfak dışında olan duran bir çocuğa bu yapıldı. Sonra tüm mutfak ekibi üstüme saldırdı. Oradaki müşteriler gördü. Benim acılı bir anne olarak yediğim küfrün, hakaretin haddi hesabı yok. Onlarca insanın ve çocuklarımın önünde itildim. Polisi aradım, yardım istedim. Benden sonra polis gelip almış onları ifade için. Bu yere 1 yıldır giderim. Müşterileriyim. Bana bunu yaptılar! Beni sakinleştirip, çocuğa müdahale ederek hastaneye götüreceklerine üstüme saldırdılar. Bu yüzden çocuğum dakikalarca yandı. Müdahale edilmeden. Ve çok korktu annesi yerlerde tekmelendi. Burada iş güvenliği yok."

Restoranın işletmecisi Seval Turgut, "Bu konu davalık olduğu için çok fazla konuşmak istemediklerini anlatırken, "Ancak. anlatılanlar hiç Yeşilmen'in yansıttığı gibi değil. Uzun yıllardır burada hizmet veriyoruz. Böyle bir olay başımıza gelmedi. Avukatımız gerekli yasal işlemleri başlattı. Avukatımız gerekli açıklamayı yapacak ve biz de Yeliz Yeşilmen hakkında şikayetçi olduk. Söyleyecek fazla bir şey yok, adli merciler karar verecek" dedi.

GEÇEN HAFTA DA GÜNDEMDEYDİ


Oyuncu-sunucu Yeliz Yeşilmen, kocasının parasını çatır çatır yediğini söyledi. Yeşilmen; Kocamın parasını ben yemeyeceğim de kim yiyecek, pardon? Tabii ki de çatır çatır yiyeceğim. Zirvenin en top noktasındaydım. Her şeyi bıraktım, gençliğimi güzelliğimi, vücudumu feda ettim. E, yerim tabii! O mu benim paramı yiyecek? Her kadın kocasının parasını yiyecek.' dedi.
 
Posta Gazetesi'nden Canan Danyıldız'a röportaj veren Yeliz Yeşilmen, çok özel açıklamalarda bulundu.İşte Canan Danyıldız'ın Yeliz Yeşilmen ile yaptığı o çarpıcı röportaj;
 
Sosyal medya gezgini olmuşsunuz?
 
Baba Antakyalı, anne Adanalı olunca doğuştan gurmeyim aslında. Bunu iş haline getirdim, sosyal medyada sayfa açtım. Otelleri, restoranları gezip iyi ya da kötü her şeyi yazıyorum. Çalıştığım zamandan daha fazla sosyal medya takipçim var, çok enteresan. ‘Yeliz’in Karavanı’ isimli bir program yapmak istiyorum. 
Aslında çalışmanıza gerek yok, hali vakti yerindesiniz…
 
16 yaşından beri çalışıyorum, üstelik Yay burcuyum, gezmeye tozmaya meraklıyım. Benimkisi keyifli bir iş. İki çocuklu curcunalı hayata alıştım.
 
Birkaç dadıyla mı baş ediyorsunuz? 
 
Yok, başkaları her çocuğa bir dadıyla gezer, bizde bir bakıcı var her şeyi yapan. Gerisi bende.
 
Eşiniz Ali Bey bu gezme işine ne diyor? 
 
O pek tercih etmiyor. Onunla gezeyim, onun dışında gezmeyeyim istiyor.
TV’den uzak kalalı yedi yıl olmuş. Niye sizi hâlâ takip ediyorlar ve seviyorlar ya da tepki gösteriyorlar?
 
Evlenip Adana’da müstakil bir eve yerleştim ve sakin bir hayatı seçtim. Bu hayatımı sosyal medyada paylaşınca daha büyük ilgi gördüm. Evde hamur açınca, benim de doğal, namusuna düşkün iyi bir anne olduğumu gördüler.  
 
E tabii… Eskiden seks objesi olarak gösterilirken… 
 
Evet, önceden çekiyorlardı mayolu bikinili, öyle görüyorlardı.
 




Etiketler: | |