Görüş Bildir

Nihat Doğan’dan Halil Sezai’ye: ‘Haddinizi bilin’

Nihat Doğan’dan Halil Sezai’ye: ‘Haddinizi bilin’

Usta şarkıcı Nihat Doğan, elinde içki şişesiyle skandal sözler kullanan şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai’yi topa tuttu.

15 Temmuz gecesi FETÖ üyesi bir grup asker tarafından gerçekleştirilmek istenen darbe girişimi ile birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın vatandaşlara yönelik sokağa çıkın çağrısını hedef alan şarkıcı Halil Sezai, bu kez de elinde içkiyle konserde siyasi mesaj vermişti.

Sanatçı Halil Sezai, hain darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vatandaşları demokrasiye sahip çıkmaları için sokağa davet etmesinin ardından sosyal medya platformunda attığı tweetinde olay paylaşımda bulundu.

Halil Sezai’nin paylaşımı şu şekilde…

"Bu memlekette polis var, meclis var, yargı var! Millet sokağa çıkıp askerle mi çatışsın? Bu nasıl mantık? Derdiniz ne? Bu nasıl Çağrı"

Nihat Doğan’ın açıklamaları şu şekilde…

'Sen ve senin türevlerinin zihniyetini çok iyi bilriz. Sizin bilinçaltı ve genlerinizi çok iyi biliriz. Bu saatten sonra tankların önüne çıkmış bu vatanı işgalcilere peşkeş çekmemiş namusuna, toprağına. bayrağına, ezanına sahip çıkmış bu imanlı milletin mukaddesatını ağzınıza alırken desturlu bir şekilde alacak üç kulhu üç Elham okuyacaksınız. Haddini bileceksin haddini. Bu devlet seni gibi postal yalayıcısı adamların devleti değil. Bu devlet artık o yüce Anadolu, imanı Anadolu, milletinindir haddinizi bilin!''

(Akşam)


Etiketler: | | | |