Görüş Bildir

Şarkıcı dostları Sıla’yı sözleri ile salladı!

Şarkıcı dostları Sıla’yı sözleri ile salladı!

Beğenilen şarkıları ile büyük bir hayran kitlesi olan şarkıcı Sıla’ya sadece halk değil meslektaşları da tepki gösterdi. Güzel şarkıcı Ziynet Sali ve usta güzel şarkıcı Burcu Güneş, şarkıcı Sıla için açtı ağzını yumdu gözünü. Güzel ve başarılı şarkıcı Zinnet Sali, ‘Yorumu beni de üzdü. Demokrasi şemsiyesi altındaysak eleştiride ölçülü olmalıyız’ dedi.

Beğenilen şarkıları ile büyük bir hayran kitlesi olan şarkıcı Sıla’ya sadece halk değil meslektaşları da tepki gösterdi. Güzel şarkıcı Ziynet Sali ve usta güzel şarkıcı Burcu Güneş, şarkıcı Sıla için açtı ağzını yumdu gözünü. Güzel ve başarılı şarkıcı Zinnet Sali, ‘Yorumu beni de üzdü. Demokrasi şemsiyesi altındaysak eleştiride ölçülü olmalıyız’ dedi.

Şarkıcı Sıla'nın "Böyle bir şovun içerisinde olmayacağım" diyerek 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne katılmaması, vatandaşın tepkisini çekmişti. popçuya sanat dünyasından da ağır eleştiriler geldi.

Şarkıcı Sıla'nın yakın dostu Ziynet Sali, şunları kaydetti…

"Miting, sanatçısından sporcusuna, basın mensubundan siyasetçisine kadar milletiyle kalp kalbe el ele bütün dünyaya birlik ve beraberliğimizi gösterdiğimiz tarihi bir gündü. Mitinge katılan sanatçıları 'şov yapıyor' olarak göstermek hoş değil. Sıla'nın yorumu beni de üzdü… Demokrasi şemsiyesi altında bir aradaysak sevsek de sevmesek de, eleştiri ve yorumda ölçülü olmalıyız." Sali, daha sonra sosyal medyadan yazdığı bu sözleri "Hesabım hack'lendi" diyerek inkar etti.

Güzeller güzeli şarkıcı Burcu Güneş de şöyle dedi…

"Sıla'nın sonradan yaptığı açıklamaları samimi bulmuyorum. Orada şov yapan ünlüler bile olsa, şov her şeyin içinde var. O mitingde önemli olan hepsinin vatan için olmasıydı." Yapımcı Samsun Demir ise Sıla'yı şu sözlerle eleştirdi: "Şov demek, birlik ve beraberlik ruhuna uygun kelime değildi. Konu, sanatçı arkadaşlarını samimi bulmadığı için katılmıyorum noktasına mı geldi? Milletin arasına karışıp gitseymiş... 'Ben katılmıyorum' demesi yeterliymiş."

Sıla'nın en yakın dostu Ziynet Sali, sosyal medya platformu instagram'da yaptığı sert çıkışını bir süre sonra silip daha sonra "Hesabım başkalarının eline geçti" dedi. Ancak kimseyi inandıramadı.
Etiketler: | | |