Görüş Bildir

Sinem Kobal'ın yeni dizisi Yüz Yüze revaca ulaşamadı! İki düşman yüz yüze

Sinem Kobal'ın yeni dizisi Yüz Yüze revaca ulaşamadı! İki düşman yüz yüze

Sinem Kobal'ın yeni dizisi Yüz Yüze 1. bölümü geçtiğimiz gün yayınlandı. Yüz Yüze 1. bölüm sonrasında Yüz yüze 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Sonbahar mevsimi diziler için start mevsimi ya da yeni sezon mevsimi olmakta.

Sinem Kobal'ın yeni dizisi Yüz Yüze 1. bölümü geçtiğimiz gün yayınlandı. Yüz Yüze 1. bölüm sonrasında Yüz yüze 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Sonbahar mevsimi diziler için start mevsimi ya da yeni sezon mevsimi olmakta. Yeni başlayan diziler kimi zaman eski dizilerin yerini almakta iken, Bu sezon da iddialı diziler eski dizilerin yerini almakta. Gündemde o kadar çok kötü olay varken, bir nebze olsun rahatlamak isteyen vatandaş, kimi diziler ile kendini daha da gergin hissederken, Sinem kobal'ın yeni dizisi çok merakla beklenmekteydi. 

Sinem Kobal'ın yeni dizisi Yüz Yüze, 19 Ekim akşamı ilk bölümü ile ekranlara geldi. Cesur sahneleri ile adından bahsettiren Yüz Yüze oyuncuları, Yüz yüze konusu ve Yüz yüe ilk bölüm yaşananlar detayları haberimizde. 

Reytinglere göz attığımız zaman total'de Show TV'de ekrana gelen "Bizim Hikaye" dizisi 1. sıraya otururken, Sinem Kobal'ın yeni dizisi Yüz Yüze ise kötü bir başlangıç yaptı. 19 Ekim  tarihinde; Total'de Show TV'de ekrana gelen "Bizim Hikaye" dizisi 1. sıraya otururken, 2. sırada atv'de yayınlanan "Kanatsız Kuşlar" dizisi, 3. sırada ise "Fatih Portakal ile FOX Ana Haber" yer aldı. 

Geçtiğmiiz sene Kenan İmirzalıoğlu ile dünya evine giren Sinem Kobal uzunca bir süre verdiği ara sonrasında ekranlara yeni dizisi Yüz Yüze ile geri döndü. Uzun bir süredir ekranlarda olmayan Sinem Kobal, sessizliğini Yüz Yüze dizisiyle bozdu. Geride bıraktığmız akşam ilk bölümü yayınlanan diziyi izlemek için ekranlarının karşısına geçen seyirciler Kobal’ın banyo sahnesindeki cesaretine adeta şaştı kaldı

YÜZ YÜZE OYUNCULARI

Yüz Yüze oyuncuları baş rollerde Sinem Kobal ve Birkan Sokullu oynuyor. Onlara Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy, Başak Daşman, Ali Seçkiner, Muhammet Çakır, Selin Yeninci, Merve Dizdar, Nihal Telcan, Kaan Uluca ve Celal Öztürk gibi isimler eşlik ediyor. Yüz Yüze konusu ve oyuncularıyla dikkat çekiyor. Birçok tanıtım fragmanı yayınlayarak dikkatleri üzerine çekti. SHOW TV yeni dizisi ile izleyenleri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Yapımını Tims&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, yönetmenliğini Osman Taşçı’nın yaptığı, senaryosunu ise Ethem Özışık’ın kaleme aldığı dizi heyecanla bekleyen izleyiciyle buluştu.

YÜZ YÜZE KONUSU

Cihangir (Cino),  Surdibi’nde büyümüş, hayatı kurallarına göre yaşaması gerektiğini küçük yaşta öğrenmiş otuzlu yaşlarında bir çiçekçidir. Çiçekçi durumun görünen yüzü. Can yoldaşları; psikopat Tatar, teknoloji ve müzik uzmanı Aleko, has delikanlı “Molla” Yunus ve direksiyon başında adrenalin arttıran Mustafa ile birlikte, akşamları bambaşka bir dünyaya açılırlar.

Cino, ölen babasının aslında iftiraya kurban gittiğini öğrendiğinde intikam yemini eder ve dostları da onunla yürümeye ant içer.

Seliha; hırsızlık masasının güzel, gözü pek başkomiseri… En yakınları Zeynep ve Ali’yi tanıştırdıktan sonra ikili birbirine aşık olur. Her şeyin başladığı o gün, Ali ve Zeynep’in nişanı vardır. Ali bir iş için bankaya gider. Cino’lar da o gün bankadaki bir kasayı patlatacaktır. Bankaya girdiklerinde işler ters gider ve herkesin hayatı sonsuza kadar değişir.

Seliha yaşananların peşini bırakmamaya yemin eder. Kim olduklarını bilmeden Cino’ların peşine düşer. İz sürerken Cino ile tanışır. Burun buruna, birbirinin peşinde iki insan artık aşkla ve intikamla sınanacaktır.

Kanatları kırık, yaralı iki melek… Seliha ve Cihangir... İkisinin de dışında kırılmaz birer kabuk. Ve suçlu bir dünya.. Cihangir ve Seliha bu dünyanın tamamen zıt kutuplarında dururken hayat onları bir araya getirecektir. Seliha azılı bir çetenin peşinde. Cihangir o çetenin lideri. İkisi de aynı mahallede, burunlarının dibinde, ipuçlarını toplayarak birbirini arıyor. Ama birbirlerinden habersiz… Hayatı boyunca aşktan kaçan bu iki insan, şimdi en olmadık zamanda “Yüz Yüze”dir. Düşman olduklarını bilmeden...

SİNEM KOBAL

14 Ağustos 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Rize, Hemşinli bir ailenin kızıdır. Babası inşaat mühendisi, annesi ise ev hanımıdır. Selena dizisinde Atacan Baybars adlı karakteri canlandıran Kerem adında bir erkek kardeşi bulunmaktadır.

Star TV'de 2003 yılında yayınlanan başrollerini Ali Sürmeli ve Gülben Ergen'in paylaştığı Hürrem Sultan dizisinde Ayşe karakterini canlandırmıştır.

Sinem Kobal, dört yaşında Yıldız Alper bale okulunda başladığı bale eğitimine sekiz yıl devam etmiştir. Royal Akademi'den diplomasını almıştır. İSTEK Vakfı Özel Acıbadem Lisesinden mezun olmuştur.Başarılı bir öğrenci olan Sinem Kobal, ortaokulda öğrenci iken, voleybol takımıyla ikincilik ve step birinciliği kazanmıştır. Şimdi ise latin dansı ve Aikido sporu yapmaktadır.

Dormen Tiyatrosunda aldığı eğitimle sanat hayatına giriş yapmış, henüz 13 yaşındayken ilk kez "Dadı" adlı televizyon dizisinde rol almaya başlamıştır. Daha sonra bir sezon da Uygur Tiyatrosu'nda çalışmıştır.

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü mezunudur.

atv’de yayınlanmış olan Selena adlı bir fantastik dizide Selena adlı bir karakteri oynamıştır. Akatlar Kültür Merkezi'nde yapılan "Jetix Çocuk Ödülleri Ödül Töreni"nde başrolünü oynadığı Selena dizisi "En Sevilen Yerli Televizyon Dizisi" seçilmiş, Sinem Kobal ise yine bu törende "En Sevilen Türk Kadın Oyuncu" seçilmiştir.

2010 Yazında Kanal D'de başlayan daha sonra Star TV'de yayınlanan Küçük Sırlar dizisinde Su karakterini canlandırdı.

5 Şubat 2010'da Romantik Komedi filminde "Didem" karakterini canlandırdı. 14 Şubat 2013'te ise Romantik Komedi 2 vizyona girdi, bu filmde Kobal aynı rolü tekrarladı.

BİRKAN SOKULLU

Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığını bitirdi. 10 yıllık profesyonel basketbol geçmişi var. Ayrıca 2003 yılında, Best Model of Turkey ’de 3.lük derecesi var. 13 Temmuz 2012' de evlendiği eşi oyuncu Aslı Enver ile 26 Ağustos 2015 tarihinde boşanmıştır.

Filmografisi

Televizyon
Yıl Adı Rol Notlar
2010 Melekler Korusun Levent Yardımcı Karakter
2008 Küçük Kadınlar Ayaz Yardımcı Karakter
2008 Elif Mustafa Yardımcı Karakter
2010 Küçük Sırlar Demir Başrol
2012 Uçurum Ulaş Başrol
2013 Fatih Şehzade Mustafa Yardımcı Karakter
2014 Kurt Seyit ve Şura Petro Yardımcı Karakter
2016 Hayat Şarkısı Kerim Cevher Başrol
2017 Yüz Yüze Cihangir Başrol