Görüş Bildir

Cennetten yer kapmak için fuhuş bile yapmışlar

Cennetten yer kapmak için fuhuş bile yapmışlar

FETÖ?nün eski Kafkasya koordinatörü Hayati Küçük, FETÖ'cülerin diplomatlara yüksek maaş vererek ülkelere sızma taktiği uyguladığını söyledi.

FETÖ’nün eski Kafkasya koordinatörü Hayati Küçük, FETÖ'cülerin diplomatlara yüksek maaş vererek ülkelere sızma taktiği uyguladığını söyledi.

FETÖ'nün 15 Temmuz Darbe girişimi sonrası yaptığı hainlikler birer birer gün yüzüne çıkıyor. FETÖ'nün eksi Kafkasya koordinatörü Hayati Küçük paralel yapının Türkiye'nin sırlarını nasıl Batı ülkelerine servis ettiğini ve örgüt içindeki işleyişi anlattı.

Hayati Küçük şu açıklamalarda bulundu…

“FETÖ Büyük Ortadoğu Projesi’nde Türkiye’den toprak alınması dahil büyük Kürdistan devleti kurulması dahil planlarının bütününde ABD’ye güzelim Türkiye’yi sunacaktı" diyen Küçük, “Türkiye’nin içinde önümüzdeki dönemde sözde mağdurlar ABD ve Avrupa Birliği’nden destekle gezi olaylarına benzer olaylar yaşanabilir. Hali hazırda Türkiye’de darbe olsun diye uğraşıp yurtdışına kaçanlar gittikleri ülkelerde mağdur edebiyatı yapıyorlar. Yurtdışındaki kamuoyunu bu şekilde inandırdı bunlar” şeklinde konuştu.

Küçük, “Maalesef  FETÖ’nün adamları kadar eğer Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin diplomatları devletine fedakârlık yapsa biz bu işi bitiririz. FETÖ’nün en büyük karargâhı Dışişleri Bakanlığı’dır. Bunu açık ve net söylüyorum. Devletimize kendimizi adamamız lazım. Adam kaçıyor her şeyi terk ediyor adam kaçtığı yerden de mücadelesini sürdürüyor. FETÖ etkisi altına aldığı devlet başkanlarına maddeler şeklinde yapılması gerekenleri iletiyor. Maalesef FETÖ Türkiye’ye karşı siyaseti kendisi belirliyor. FETÖ öyle bir ekip kurmuştur ki aklınız hayaliniz bile almaz. Kendisine inanmış FETÖ’ye canını vermiş abla gurubun içinden özel seçilmiş sözde cennetin en güzel köşelerini yakalamak için onun bunun yatağına giren ablalar var. Bunun en çirkini en kötü örneği bizim ülkemizde de yaşandı. Ben bu adamın bütün hayatının yalan ve dolan üzerine kurulduğunu biliyorum" ifadelerini kullandı.

Küçük, “FETÖ’nün psikolojik danışmanlık servisi var. Biz buna ‘Ser Rehberlik’ diyoruz. Bu Ser rehberler insanlar tutuklanmadan önce nasıl hareket etmeleri gerektiğini öğretiyor ve söylüyorlar. Bir de ben cezaevlerinde infazlardan korkuyorum. ”dedi.

(Akşam)
Etiketler: | | |