Görüş Bildir

Havai Fişekli Teklif

Havai Fişekli Teklif

Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde oturan 26 yaşındaki Tevfik Büyükkınıklı, 1.5 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı 26 yaşındaki Hülya Uçar'a havai fişek ve maytaplareşliğinde sürpriz evlilik teklifi yaptı.

Fethiye'de tekne bakım onarım elemanı olarak çalışan Tevfik Büyükkınıklı, 1.5 yıl önce arkadaşları aracılığıyla tanışıp sevgili olduğu restoran çalışanı Hülya Uçar'a dün iş çıkışı arkadaşının düğününe gitmek için davette bulundu. Kız arkadaşını otomobiliyle işyerinden alan Büyükkınıklı, Göcek Mahallesi'ne doğru yola çıktı.
'BAŞIMIN ETİNİ YEME FIRSATI VERİYORUM'
Otomobiliyle Fethiye- Göcek yolu üzerindeki Katrancı Koyu seyir tepesine giren Büyükkınıklı ve kız arkadaşının bulunduğu otomobili 1 saat öncesinden bölgeye giden yaklaşık 50 kişi, yol kenarına yerleştirilen maytaplarla karşıladı. O ana kadar her şeyden habersiz Hülya Uçar, 'Sana ömür boyu başımın etini yeme fırsatı veriyorum. Benimle evlenir misin? Hülyam' yazılı pankartı görünce büyük şaşkınlık ve sevinç yaşadı. Kız arkadaşını pankartın yanına götüren Büyükkınıklı, burada bağırarak evlenme teklifi yaptı. Teklifi kabul eden Uçar, gözyaşlarına boğulurken, gecenin karanlığını gökyüzüne atılan havai fişekler aydınlattı.
'ARKADAŞLARIMIN KATKISI BÜYÜK'
Uzun süredir Uçar'a evlilik teklifi için hazırlandığını anlatan Tevfik Büyükkınıklı, organizasyona arkadaşlarının katkısının büyük olduğunu söyledi. Çok heyecanlı ve mutlu olduğunu aktaran Büyükkınıklı, ekim ayında düğün yaparak dünya evine girmeyi planladıklarını kaydetti.
Otomobile bindiğinde düğüne gittiğini sandığını vurgulayan Hülya Uçar ise "Daha önceden evlilik kararı aldık. Ailelerimizin haberi var. Ancak bir türlü evlilik teklifi yapmamıştı. En son 'evlilik teklifi yapmazsan evlenmeyeceğim' demiştim. Ama yine de sürpriz oldu. Çok mutlu oldum. Her şey için çok teşekkür ederim" dedi.

Kaynak: Doğan Haber Ajansı