Görüş Bildir

Halkbank'tan KOBİ'lere 60 ay vadeli İstihdam Destek Kredisi

Halkbank, KOBİ’lere İstihdam Destek Kredisi ile KOBİ’lerin yeni eleman istihdamı sağlamalarını teminen finansman ihtiyaçlarının uygun koşullarla karşılanarak büyümelerini ve istihdama olan katkılarının artırılmasını amaçlıyor..

Ahmet DEMİR

DİYARBAKIR-Halkbank, KOBİ’lere İstihdam Destek Kredisi ile KOBİ’lerin yeni eleman istihdamı sağlamalarını teminen finansman ihtiyaçlarının uygun koşullarla karşılanarak büyümelerini ve istihdama olan katkılarının artırılmasını amaçlıyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Halkbank, KOBİ’lere İstihdam Destek Kredisi ile KOBİ’lerin yeni eleman istihdamı sağlamalarını teminen finansman ihtiyaçlarının uygun koşullarla karşılanarak büyümelerini ve istihdama olan katkılarının artırılmasını amaçlıyor. 60 aya varan vade ile kullandıracak KOBİ’lere İstihdam Destek Kredisi kapsamında, istihdam edilecek personel sayısına göre firmalara sağlanan avantajlar da artıyor.

Halkbank, KOBİ’lere İstihdam Destek Kredisi ile uygun vade ve faiz oranlarının yanı sıra belirli bankacılık işlemlerinin 6 ay boyunca ücretsiz yapılabileceği İstihdam Masraf Paketi’ni ve yeni istihdam edilen çalışanın 1 yıllık Ferdi Kaza Sigortası’nı da hediye ediyor.

Halkbank, eleman.net ile gerçekleştirdiği iş birliği ile KOBİ’lere yüzde 30 indirimli eleman ilanı fırsatı da sunuyor. Eleman.net kampanyasından platform üyesi olan tüm KOBİ’ler yararlanabiliyor.

KOBİ'LERE İSTİHDAM KREDİSİ

KOBİ’lere İstihdam Destek Kredi hakkında daha detaylı bilgiye Halkbank şubeleri ile www.halkbankkobi.com.tr web sitesinden ulaşmak mümkün oluyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Halkbank KOBİ ve Esnaf Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Levend Torusdağ, doğru analizlerle KOBİ’lerin ihtiyaçlarını karşılayacak özel çözümler geliştirdiklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Türkiye’de KOBİ bankacılığı denildiğinde akla ilk gelen banka olan Halkbank, her zaman sağladığı destek ile KOBİ’lerin ve Türkiye ekonomisinin yanında olmuştur. Bu vizyonla hayata geçirdiğimiz KOBİ’lere İstihdam Destek Kredisi ile işletmesini ve işini büyütmek isteyen KOBİ’lerimize kendi ihtiyaçları doğrultusunda destek sunduğumuz gibi ülkemizdeki istihdam seferberliğine de destek oluyoruz. İstihdam seferberliğine olan desteğimiz bununla sınırlı tutmuyoruz. Halkbankkobi.com.tr üyesi KOBİ’lerimize eleman.net’ten yüzde 30 indirimli eleman ilanı verme ayrıcalığı sunuyoruz. Halkbank olarak bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da KOBİ’lere yönelik avantajlı kredi imkanları sunmaya devam edeceğiz.”
Etiketler: | | | | |