Görüş Bildir

Halil Bezmen Uğur Dündar kavga görüntüleri 'OLAĞANÜSTÜ BİR HAYAT'

Halil Bezmen Uğur Dündar kavga görüntüleri 'OLAĞANÜSTÜ BİR HAYAT'

Halil Bezmen Uğur Dündür kavga görüntüleri twitter üzerinde TT olurken, herkesi geçmişegeri götürdü. Yıllar evvelsi Uğur dündar kavga görüntüleri o zaman sosyal medya yokken televizyo ekranlarında çok konuşulmuştu.O zamanlar ki dönem de bir çok usülsüzlüğü ortaya çıkaran Uğur Dündür kavga görüntülerinin sebebi Halil Bezmen ve eşi Selma Bezmen çiftini sosyal medya olmadığı zamanlarda "tarihi eser kaçakçısı" ve "dolandırıcı" suçlarıyla program yaptığı dönemde Uğur Dündar gündeme oturmuştu.

Halil Bezmen Uğur Dündür kavga görüntüleri twitter üzerinde TT olurken, herkesi geçmişegeri götürdü. Yıllar evvelsi Uğur dündar kavga görüntüleri o zaman sosyal medya yokken televizyo ekranlarında çok konuşulmuştu.O zamanlar ki dönem de bir çok usülsüzlüğü ortaya çıkaran Uğur Dündür kavga görüntülerinin sebebi Halil Bezmen ve eşi Selma Bezmen çiftini  sosyal medya olmadığı zamanlarda  "tarihi eser kaçakçısı" ve "dolandırıcı" suçlarıyla program yaptığı dönemde Uğur Dündar gündeme oturmuştu.

ıllar önce yaşanan bu gerilimde, Uğur Dündar, kendisini izinsiz çekim yapması nedeniyle ABD'deki ikametgahdan dışarıya çıkarmaya çalışan Halil Bezmen'in kahyasını feci şekilde darp etmişti.

İşte Uğur Dündar'ın kameramanı tarafından kayda alınan o şiddet görüntüleri bugün bir kez daha gündem oldu. Uğur Dündar görüntülerini de kendi sosyal medya hesabından paylaştı. 

UĞUR DÜNDAR KİMDİR?

Dündar, 28 Ağustos 1943'te İstanbul'un Silivri ilçesine bağlı Akören köyünde doğdu.[2][3] Lise öğrenimini Vefa Lisesi'de tamamladı. Ardından İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Enstitüsü'nden mezun oldu.

Yasemin Baradan Dündar ile evlendi ve 3 çocuğu oldu.

1970 yılında TRT tarafından açılan bir sınavı kazandı ve televizyon yapımcısı olarak çalışmaya başladı ve Resmî Gazete yazarı oldu. Aynı yıl içinde Birleşik Krallık'ta BBC'nin "Televizyonda Yapım-Yönetim" kursuna katıldı. Türkiye'ye döndükten sonra TRT'de yapımcı, yönetmen ve sunucu olarak değişik televizyon programlarına imza attı.

TRT’de 19 yılı aşkın süreyle çalıştı. 1986 yılında Hürriyet yazarı olan Uğur Dündar, Türkiye'de araştırmacı televizyon gazeteciliğini başlatan kişidir.

1992 yılında Show TV'ye geçen Uğur Dündar, 1994 yılında Hürriyet, Aydın Doğan'a satılmasından sonra 1995'te Show TV'ye veda edip Kanal D'ye geçti. 2000 yılında Show TV'ye geri dönüp Star TV'ye geçti. Star TV'de Haber Genel Yayın Yönetmeni oldu ve Star TV'ye geçtikten sonra Star yazarı oldu. 2001 yılında ise Kiss TV ve Sabah Gazetesi'nde çalıştı. 2002 yılında atv'ye geçip tekrar Star TV'ye geçerek Star yazarı tekrar oldu. Ardından tekrar Kanal D'ye geçti. 2004 yılında CNN Türk ile ortak yayın yapmıştır.

2008 yılında Uğur Dündar son olarak Star Haber Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdürdü ve ana haber bülteni sundu. 2010 yılında yeniden Hürriyet'e çalıştı.

Bugüne kadar çok sayıda programa imza atan Uğur Dündar haber programı Arena'nın genel yönetmenliğini yaptı. Yıllardır ülkenin gündemini takip eden Arena programıyla çok sayıda ödülün sahibi oldu.

2011 yılında Star TV, Doğuş Grubu'na satıldıktan sonra Star TV'ye veda etti.

Ayrıca İstanbul Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi'nde "Televizyon Programcılığı" derslerinde lisansüstü hocalık yaptı.

2012 yılında kısa bir süre Milliyet'e geçti. Sonra da arkadaşı Emin Çölaşan tarafından Sözcü'ye geçti. Mart 2013'te başladığı Artı Bir Tv'de kısa bir dönem ana haber bülteni sundu.

Halen Sözcü Gazetesi'nde köşe yazarlığı yapmakta ve TELE1 Televizyonunda Demokrasi Arenası programını hazırlayıp sunmaktadır.