Görüş Bildir

Süper şans!

Süper şans!

Doğu ve Güneydoğu'nun en büyük alış-veriş merkezi olan Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi 3. yılına özel süper bir kampanya başlattı. AVM'deki mağazalarda alışveriş yapacak olan 3 kişiye, 3 adet 2018 model araç veriyor.

Kapılarını 10 Haziran 2015'de Diyarbakır halkına açan Forum Diyarbakır AVM, açıldığı ilk günden itibaren kazandırmaya devam ediyor. Ziyaretçilerine, ferah bir ortamda alışveriş deneyimi yaşatan AVM, 3 yıl boyunca yapmış olduğu, etkinlikler, kampanyalar, konserler, imza günleri, sosyal sorumluluk projeleri ve ziyaretçilerine kazandırdığı sayısız hediyelerle Diyarbakır’da fark oluşturuyor.

FARK YARATIYOR

AVM açılışının 3. yılını 3 adet 2018 model Ford Fiesta araç vererek kutluyor. Forum Diyarbakır’dan 1 Mayıs - 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında aynı gün içinde toplamda 100 TL ve katları tutarında olmak üzere her 100 TL'ye 1 çekiliş hakkı vererek araç için çekilişe katılma şansı kazandırıyor.

2017 yılında 1 adet ev ve 2018 yılında 1 adet Mercedes CLA kazandıran Forum Diyarbakır AVM, 'Hep kazandırır' sloganıyla yeni kampanya ve etkinliklerle kazandırmaya devam ediyor.
Etiketler: | | | |