Görüş Bildir

çocuk şenliği - diyarbakır söz Haberleri

DÜ Hastanesi'nde çocuk şenliği etkinliği

DÜ Hastanesi'nde çocuk şenliği etkinliği

Dicle Üniversitesi Hastanesi'nde 4'üncü geleneksel çocuk şenliği gerçekleştirildi.

"Çocuk Atletizm Şenliği"

Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu "Bu coşkunun hiç bitmemesi ve her alanda daha iyiye gitmesini amaçlıyoruz"
Çocuk şenliği!

Çocuk şenliği!

Büyükşehir Belediyesi, çocukların sosyalleşmesi, birlikte güzel vakit geçirmesi ve spora olan ilgilerinin artırılması amacıyla Kent Meydanı’nda “Kent Meydanı Çocuk Şenliği” düzenledi.
Çocuk şenliği düzenlenecek

Çocuk şenliği düzenlenecek

Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, çocukların güzel vakit geçirmeleri için Kültür ve Turizm Bakanlığı işbirliğiyle iki gün sürecek çocuk şenliği düzenlediklerini belirtti.
Çocuk şenliği

Çocuk şenliği

Dağkapı Meydanında düzenlediği Çoçuk Şenliği’ne katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Adnan Selçuk Mızraklı ile Yenişehir ilçe Belediye Başkanı Belgin Diken çocuklarla eğlenceli dakikalar geçirdi.
Çocuk şenliği

Çocuk şenliği

Şırnak Belediye Başkanı Turan Bedirhanoğlu tarafından çocuklara yönelik ikincisi düzenlenen şenlikte, binlerce çocuk bir araya gelerek, gecenin geç saatlerine kadar gerçekleştirilen çeşitli oyun ve etkinliklerle doyasıya eğlendi. Şırna
2. Çocuk Şenliği

2. Çocuk Şenliği

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün geleneksel olarak organize ettiği 2.Çocuk ve Spor Şenliği,dün başladı. 7 Haziran’a kadar devam edecek şenlik İl Milli Eğitim Müdürü M.Hadi Ağırbaş’ın başlama düdüğüyle start aldı.