Görüş Bildir

Çağla Şikel Takipçisine Acımadı! Çağla Şikel'e Hakaretler Yağdıran O Takipçiye Bakın Nasıl Bir Ceza Kesildi, kimdir? Efsane Manken Çağla Şikel '80'imde Yaşlılıktan Bunasam Bile Son Gaz Devam' Diyerek Coşturdu

Çağla Şikel Takipçisine Acımadı! Çağla Şikel'e Hakaretler Yağdıran O Takipçiye Bakın Nasıl Bir Ceza Kesildi, kimdir? Efsane Manken Çağla Şikel '80'imde Yaşlılıktan Bunasam Bile Son Gaz Devam' Diyerek Coşturdu

Güzel sunucu ve manken Çağla Şikel'e twitter üzerinden küfür ve hakeretler eden 22 yaşındaki Nesrin Y.'ye 1.500 lira adli para cezası verildi. Güzel mankene, twitter hasebandın küfür eden, kişiyi Çağla Şikel şikayet etmiş, bunun üzerine yapılan araştırmalar sonucunda küfür eden kişinin adresine IP Numarasından ulaşılmıştı.

 2 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan Nesrin Y.'ye 1.500 tl para cezası verildi. Ayrıca 5 yıl boyunca denedimte tutulacak.

Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre manken ve sunucu Çağla Şıkel, sosyal medyadan kendisine hakaret eden kimliği belirsiz şahsı savcılığa şikayet ederek, küfür ve hakaret eden bu kişinin kendisini aşağılayarak, şeref ve saygınlığını rencide ettiğini söylemişti.

IP NUMARALARIYLA BULUNDU

Şikel'in şikayeti üzerine başlatılan soruşturmada mesajları gönderen IP numaralarıyla bulunmuş ve maili atan kişinin 22 yaşındaki Nesrin Y. olduğu tespit edilmişti. İfadesine başvurulan Nesrin Y., sosyal medya hesabının kendisine ait olduğunu ancak mesajı kendisinin yazmadığını iddia etmişti.

 2 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan Nesrin Y., geçtiğimiz günlerde Asliye Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıktı. Tutuksuz yargılanan Nesrin Y. mesajları kendisinin atmadığını ileri sürerek , "O ifadeler Twitter hesabımdan yazılmış, ben yazmadım. Mesajları hemen sildim. Pişmanım" dedi. Mahkeme, Nesrin Y.'ye hakaret suçundan toplam 75 gün adli para cezası verdi. Ardından cezayı günlüğü 20 TL'den 1500 TL adli para cezasına çevirerek hükmün açıklanmasını geri bıraktı.

Mahkeme, Nesrin Y.'nin 5 yıl boyunca denetimde tutulmasına karar verdi.

Emre Altuğ, " Çocuklarınız için Çağla Şıkel ile tekrar barışma, evlenme ihtimaliniz var mı? " sorusuna ilginç bir yanıt verdi. Emre Altuğ, ' Çağla Şıkel ile tekrar nikah masasına oturur musunuz ' sorusuna böyle cevap verdi:"Bunun için zeytin dalı değil, zeytin ağacı lazım! Öyle bir durum yok. Bundan sonra da Çağla'nın hayatına karışmam. Ama hayat insanı nereye taşır bilinmez. Yarın ikimizden biri evlenebilir de.. Ama benim böyle bir planım olmadığını söyleyebilirim."

Manken Çağla Şikel ile mutlu bir evlilik yaparak uzun yıllar evli kalan fakat 2 yıl önce aralarına kara kedi girmesiyle 2 çocukları varken boşanan Emre Altuğ 'dan yeni açıklama geldi.Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan söylediği şarkı ve oynadığı diziler ile 7 den 77 ye herkesin beğenisini kazanan Emre Altuğ bakın neler dedi.Geçtiğimiz aylarda ünlü sunucu Çağla Şikel ile yollarını ayıran ünlü şarkıcı Emre Altuğ, ünlü mankenin basına yansıyan “Evlenmeden çocuk yapabilirim” sözlerinin hatırlatılması üzerine şu sözleri sarf etti. “Biz ayrıldık, ben karışamam. Ama orada bir hata var. Çocuk yaparım değil, çocuk kokusunu özledim demiş. Bu onun bileceği iş tabii.” sözlerinde bulundu.

Emre Altuğ, ayrıldığı eşi Çağla Şikel’in yeni albümüne sosyal medyadan destek vermesiyle ilgili konuştu. Bir alışveriş merkezi çıkışı görüntülenen şarkıcı, Şıkel’in bu hareketinin kendisini çok mutlu ettiğini söyledi. Altuğ, “Dokunduğun Gibi” şarkısının klibini Instagram hesabında takipçileriyle paylaşan Şıkel için “Sağ olsun paylaşıyor. O da beğenmiş demek ki. Oldukça da yüksek takipçisi var, beni mutlu etti” diye konuştu.Emre Altuğ, ünlü mankenin basına yansıyan “Evlenmeden çocuk yapabilirim” sözlerinin hatırlatılması üzerine şunları söyledi: “Biz ayrıldık, ben karışamam. Ama orada bir hata var. Çocuk yaparım değil, çocuk kokusunu özledim demiş. Bu onun bileceği iş tabii.”  Bir alışveriş merkezi çıkışı görüntülenen şarkıcı, Şikel’in bu hareketinin kendisini çok mutlu ettiğini söyledi. Altuğ, “Dokunduğun Gibi” şarkısının klibini Instagram hesabında takipçileriyle paylaşan Şikel için “Sağ olsun paylaşıyor. O da beğenmiş demek ki. Oldukça da yüksek takipçisi var, beni mutlu etti” diye konuştu.

Ekranların sevilen simalarından Emre ile Çağla çifti mutlu giden evliliklerini ani bir karar ile sonlandırmıştı.Şarkıcı Emre Altuğ eski hanımına şarkı mı yazdı Geçtiğimiz aylarda 7 yıllık evliliklerini tek celsede bitiren Çağla Şikel ile emre Altuğ yine gündemde. Gidecek Yerim mi Var şarkısı ile tanınan ünlü şarkıcı Emre altuğ yeni albümünün adı ile gündeme geldi. Ünlü şarkıcı Emre Altuğ'un Aldatıldı mı adlı şarkısı Çağla Şikel için yazıldı iddiaları hayranlarının kafasında soru işareti bıraktı.

Başarılı popçu Emre Altuğ, üç yıllık aradan sonra yeni albümünü piyasaya sürdü. Üç şarkı, iki versiyon olmak üzere toplamda 5 şarkıdan oluşan albümün ilk klibi yayınlanır yayınlanmaz büyük dikkat çekti. Emre Altuğ, albümün ilk klibini söz ve müziği Ozan Güneysu'ya ait olan 'Dokunduğun Gibi'ye çekti. "Ben hiç ihanet etmedim bilmem" sözleriyle başlayan ve sosyal medyada büyük beğeni toplayan 'Dokunduğun Gibi' şarkısındaki cümleler, ünlü sanatçının eski eşi Çağla Şikeli akıllara getirdi.

İHANET İDDİALARI VARDI

Çağla Şıkel ile Emre Altuğ, 4 yıllık birlikteliğin ardından muhteşem bir düğünle evlenmiş, çiftin iki erkek çocukları olmuştu. Ancak ikili, 7 yıllık evliliklerini geçtiğimiz yıl şubat ayında sürpriz bir kararla noktalamıştı. Magazin gündeminde uzun süre konuşulan bu ayrılığa 'üçüncü bir şahıs'ın neden olduğu konuşulmuş, Emre Altuğ ise iddiaları 'Bizim Çağla ile aşkımız bitti, bu yüzden ayrıldık' diyerek kesin bir dille yalanlamıştı.

DOKUNDUĞUN GİBİ SÖZLERİ

Ben hiç ihanet etmedim bilmem, ben hiç yalandan sevmedim bilmem. Bir anlık heves uğruna gidilen, dikenli yolların sonu belli önceden. Arada bir söz olur, geliyor muyum aklına? Hıçkırık olup yada takılıyor muyum boğazına? Dokunduğun gibi usul usul yaşlarla. Sızıyor muyum ben de yanağından yastığına?Emre Altuğ ile Çağla Çıkel, 7 yıllık evliliklerini geçtiğimiz yıl şubat ayında sürpriz bir kararla noktalamıştı.Çağla Şıkel ile Emre Altuğ, 4 yıllık birlikteliğin ardından muhteşem bir düğünle evlenmişti.Magazin gündemine bomba gibi düşen ayrılığa 'üçüncü bir şahıs'ın neden olduğu konuşulmuş, Emre Altuğ ise iddiaları 'Bizim Çağla ile aşkımız bitti, bu yüzden ayrıldık' diyerek kesin bir dille yalanlamıştı.Boşandıktan sonra müzik çalışmalarına ağırlık veren Emre Altuğ'un yeni albümü raflardaki yerini aldı.Altuğ, ilk klibini de albümün çıkış şarkısı 'Dokunduğun Gibi'ye çekti.Sosyal medyada büyük beğeni toplayan şarkı "Bu sözler Çağla'ya mı?" sorusunu akıllara getirdi. Çağla Şıkel yeni yaşını geçtiğimiz günlerde ailesi ve arkadaşlarının katıldığı bir parti ile kutlamış, Emre Altuğ ise geceye katılmamıştı.

İşte Dokunduğun Gibi'nin sözleri:

Ben hiç ihanet etmedim bilmem

Ben hiç yalandan sevmedim bilmem

Bir anlık heves uğruna gidilen

Dikenli yolların sonu belli önceden

Arada bir söz olur geliyor muyum aklına?

Hıçkırık olup yada takılıyor muyum boğazına?

Dokunduğun gibi usul usul yaşlarla

Sızıyor muyum ben de yanağından yastığına?

Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan Çağla Şikel yaptığı açıklamalar ile şaşırttı. Podyumların usta mankenlerinden güzel sunucu Çağla Şikel bekarlığa veda edecek mi o açıklama gelmeye başladı.Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan şarkıcı Emre Altuğ ile fırtınalı bir aşk dan sonra dünya evine giren ve 2 de çocuk sahibi olan son zamanlarda Türkücü Alişan ile Herşey Dahil proğramını sunan Çağla Şikel'den yeni açıklamalar düştü.Eski güzel manken Çağla Şikel 37’nci yaş günü kutlamaları gündüz ailesiyle yemekte, akşam da arkadaşlarının katıldığı partide çok önemli açıklamalarda bulundu.İki çocuk annesi olan Çağla şikel bebeklere karşı çok zaafım var inşallah yine anne olurum dedi. Bebek kokusu beni benden alıyor. Önceliğim yeniden aşık olmak, evlenmek değil. Bebek görünce çok duygulanıyorum Diye açıklamalarda bulundu.

Çağla Şikel’ın 37’nci yaş günü kutlamaları gündüz ailesiyle yemekte, akşam da arkadaşlarının katıldığı partiyle devam etti. İki çocuk annesi, “Ben çocuk görünce dayanamıyorum. Bebeklere zaafım var. Mutlaka anne olacağım” dedi.Şıkel, “Yeniden evlenmeyi düşünür müsünüz?” şeklindeki soruyu şöyle yanıtladı: “İki oğlum sevgili Emre’yle nasip oldu. Yeniden çocuk yapmak istiyorum. Bebek kokusu beni benden alıyor. Önceliğim yeniden aşık olmak, evlenmek değil. Bebek görünce çok duygulanıyorum. Doğurmak, emzirmek istiyorum.” Akşam da Taksim Jolly Joker’deki Levent Yüksel konserinde yaş gününü kutlayan Şıkel’i arkadaşları Bengü, Hakan Akkaya ve Alişan yalnız bırakmadı. Geçen sene boşandığı Emre Altuğ’un geceye katılmamasıyla ilgili soruları Şıkel, “Teker teker sorun lütfen” diyerek geçiştirdi. Eski manken Çağla Şıkel'in eşi Emre Altuğ'dan boşanırken verdiği ilk dilekçedeki İlk günden beri uyum sağlayamadık ifadesinden pişman olup yeni bir dilekçe verdiği ortaya çıktı.Son zamanlarda fikir ayrılığına düştük uyum sorunu yaşıyoruz diye değiştirdiği açılandı. ve önemli açıklamalarda bulundu.

Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre Çağla Şıkel-Emre Altuğ'un boşanmasından aylar sonra ilginç bir detay ortaya çıktı. Şıkel'in mahkemeye verdiği ilk dilekçede boşanma gerekçesini "Eşimle evlendiğimiz ilk günden beri uyum sağlamayamadık" diyerek açıkladığı, sonra bundan pişman olduğu ortaya çıktı.

KIRILMASIN DİYE...

Şıkel'in, Aile Mahkemesi'ne yeniden başvuru yaparak ilk dilekçedeki bu sözleri, eşinin kırılmaması için değiştip yeni dilekçede "Son zamanlarda fikir ayrılığına düştük, uyum sorunu yaşıyoruz" diye değiştirdiği öğrenildi.

Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan son yıllarda sabah proğramı yapan çağla şikelin duygu dolu halleri geldi.Sabahları Türkücü Alişan İle Herşey dahil Programı yapan ve 7 den 77 ye herkes tarafından sevilen ünlü mankenden anlamlı mesajlarlar gelmeye devam ediyor Sunucu çağla şikel 8 yıl önce kaybettiği babasının o fotosunu paylaştı o duygu dolu mesajlar döküldü. 2007 yılında geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetmişti. Ünlü mankenin, ölümünün 8. yılında babası için yazdığı sözler herkesi duygulandırdı

 Çağla Şıkel, 8 yıl önce kaybettiği babası için sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj yayınladı.Çağla Şıkel'in babası Hüseyin Şıkel, 2007 yılında geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetmişti. Ünlü mankenin, ölümünün 8. yılında babası için yazdığı sözler herkesi duygulandırdı.Instagram sayfasında babasıyla birlikte çekildiği fotoğrafı paylaşan Çağla Şıkel, altına "Seninle en sevdiğim fotoğrafım... Bakmaya doyamadığım, çocukluğum ve sen babam... Şimdi ne yana baksam yoksun... 28/11/07" notunu düştü.

Sabahları Türkücü Alişan İle Program yapan ve 7 den 77 ye herkes tarafından sevilen ünlü mankenden anlamlı mesajlar.Emre Altuğ ile fırtınalı bir aşk ile evlenen ve çocuk saihibi olan çağla şikel 24 kasım günü bakın nasıl mesaj yayınladı Ekranların Seviln Yüzlerinden Birisi Olan Alişan İle Herşey Dahil Proğramını Sunan Ünlü manken Öğretmenler Gününü unutmadı o mesajı yolladı.Güzel manken çağla şikel Öğretmenler Günü'nü duygusal bir yazı kaleme alarak duygu dolu anlar yaşadı.Şikel Aşırı yumuşak ve vicdanlıyımdır ama anneliğim adeta bir başöğretmendir. Her birimiz bu hayatta çocuklarımıza bir şeyler öğretiyoruz en iyisi en doğrusu en başarılısı olsun diye Her birimiz onlar için en ama en iyisini istiyoruz ve bu yolda öğretmenlerimiz sizler iyi ki varsınız ellerinizden öpüyorum diye önemli açıklamalarda bulundu.

Annelik ile öğretmenliği birbirine benzeten Şıkel, sosyal medya sayfasından şunları yazdı;Sabırsızımdır, ama anneliğim en büyük sabrımdır... Ruhum zaten 15 ama çocuklarımla yaşım 5! Korkusuzumdur ama Anneliğim en büyük korkumdur... Dediğim dedik çaldığım düdüktür ama Anneliğim en saçmalayışlarımdır... Kararlıyımdır ama anneliğim en bocaladığımdır... Herkese laf yetiştiririm ama anneliğim dut yemiş bülbüle dönüşümdür. Uykuyu çok severim ama anneliğim onlar için ayakta kaldığım her dakika ayılışımdır... Bildiğimi zannettiğim şeyler vardır ama anneliğim tüm hayatı baştan öğrenişimdir... Tatlı sözle yılanı deliğinden çıkartırım ama anneliğim teslim oluşumdur... Hayata çok aşık yaşarım ama anneliğim hepsi yalan bir sen gerçeksin deyişimdir... Evet, belki de hayat mükemmel ama anneliğim hayatta her şeyden vazgeçebileceğim gerçeğidir... Canım da pek kıymetlidir ama anneliğim... Söylememe gerek yok sanırım. Aşırı yumuşak ve vicdanlıyımdır ama anneliğim adeta bir başöğretmendir. Her birimiz bu hayatta çocuklarımıza bir şeyler öğretiyoruz, en iyisi en doğrusu en başarılısı olsun diye... Her birimiz onlar için en ama en iyisini istiyoruz ve bu yolda öğretmenlerimiz, sizler iyi ki varsınız ellerinizden öpüyorum.

kilinin ilk başarısız projesi "Kız Tarafı Erkek Tarafı" programı oldu. Show TV'de uzun süren hazırlıklar sonunda yayına giren Çağla Şıkel ve Alişan'ın sunduğu Kız Tarafı Erkek Tarafı programı reytinglerde bekleneni veremedi. Program başladığı günden beri Total ve AB grubunda ilk elliye giremedi.

Başladığı tarihte öğle kuşağında olan program, reytingleri artmayınca ana haber öncesine alınmasına rağmen reytinglerinde yükselme olmadı. Kanal yönetimi bu yüzden programı yayından kaldırma kararı aldı.Çağla Şıkel-Alişan ikilisinden kötü haber! Çağla Şıkel ve Alişan'ın sunduğu Kız Tarafı Erkek Tarafı programı reytinglerde bekleneni veremeyince, kanal tarafından yayından kaldırılma kararı alındı.

Eski manken Çağla Şıkel'in eşi Emre Altuğ'dan boşanırken verdiği ilk dilekçedeki İlk günden beri uyum sağlayamadık ifadesinden pişman olup yeni bir dilekçe verdiği ortaya çıktı.Son zamanlarda fikir ayrılığına düştük uyum sorunu yaşıyoruz diye değiştirdiği açılandı. ve önemli açıklamalarda bulundu.

Güzel manken çağla şikel Öğretmenler Günü'nü duygusal bir yazı kaleme alarak duygu dolu anlar yaşadı.Şikel Aşırı yumuşak ve vicdanlıyımdır ama anneliğim adeta bir başöğretmendir. Her birimiz bu hayatta çocuklarımıza bir şeyler öğretiyoruz en iyisi en doğrusu en başarılısı olsun diye Her birimiz onlar için en ama en iyisini istiyoruz ve bu yolda öğretmenlerimiz sizler iyi ki varsınız ellerinizden öpüyorum diye önemli açıklamalarda bulundu.

Annelik ile öğretmenliği birbirine benzeten Şıkel, sosyal medya sayfasından şunları yazdı;Sabırsızımdır, ama anneliğim en büyük sabrımdır... Ruhum zaten 15 ama çocuklarımla yaşım 5! Korkusuzumdur ama Anneliğim en büyük korkumdur... Dediğim dedik çaldığım düdüktür ama Anneliğim en saçmalayışlarımdır... Kararlıyımdır ama anneliğim en bocaladığımdır... Herkese laf yetiştiririm ama anneliğim dut yemiş bülbüle dönüşümdür. Uykuyu çok severim ama anneliğim onlar için ayakta kaldığım her dakika ayılışımdır... Bildiğimi zannettiğim şeyler vardır ama anneliğim tüm hayatı baştan öğrenişimdir... Tatlı sözle yılanı deliğinden çıkartırım ama anneliğim teslim oluşumdur... Hayata çok aşık yaşarım ama anneliğim hepsi yalan bir sen gerçeksin deyişimdir... Evet, belki de hayat mükemmel ama anneliğim hayatta her şeyden vazgeçebileceğim gerçeğidir... Canım da pek kıymetlidir ama anneliğim... Söylememe gerek yok sanırım. Aşırı yumuşak ve vicdanlıyımdır ama anneliğim adeta bir başöğretmendir. Her birimiz bu hayatta çocuklarımıza bir şeyler öğretiyoruz, en iyisi en doğrusu en başarılısı olsun diye... Her birimiz onlar için en ama en iyisini istiyoruz ve bu yolda öğretmenlerimiz, sizler iyi ki varsınız ellerinizden öpüyorum.

kilinin ilk başarısız projesi "Kız Tarafı Erkek Tarafı" programı oldu. Show TV'de uzun süren hazırlıklar sonunda yayına giren Çağla Şıkel ve Alişan'ın sunduğu Kız Tarafı Erkek Tarafı programı reytinglerde bekleneni veremedi. Program başladığı günden beri Total ve AB grubunda ilk elliye giremedi.

Başladığı tarihte öğle kuşağında olan program, reytingleri artmayınca ana haber öncesine alınmasına rağmen reytinglerinde yükselme olmadı. Kanal yönetimi bu yüzden programı yayından kaldırma kararı aldı.Çağla Şıkel-Alişan ikilisinden kötü haber! Çağla Şıkel ve Alişan'ın sunduğu Kız Tarafı Erkek Tarafı programı reytinglerde bekleneni veremeyince, kanal tarafından yayından kaldırılma kararı alındı.

Alişan ve Çağla Şikel, dizideki samimiyetlerini daha sonra sabah kuşağındaki programlarına taşıyarak yıllardır ekranda olmayı başarmışlardı. Çağla Şıkel-Alişan ikilisinden kötü haber geldi. İkilinin ilk başarısız projesi "Kız Tarafı Erkek Tarafı" programı oldu. Show TV'de uzun süren hazırlıklar sonunda yayına giren Çağla Şıkel ve Alişan'ın sunduğu Kız Tarafı Erkek Tarafı programı reytinglerde bekleneni veremedi. Program başladığı günden beri Total ve AB grubunda ilk elliye giremedi.Başladığı tarihte öğle kuşağında olan program, reytingleri artmayınca ana haber öncesine alınmasına rağmen reytinglerinde yükselme olmadı. Kanal yönetimi bu yüzden programı yayından kaldırma kararı aldı.

Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre Çağla Şıkel-Emre Altuğ'un boşanmasından aylar sonra ilginç bir detay ortaya çıktı. Şıkel'in mahkemeye verdiği ilk dilekçede boşanma gerekçesini "Eşimle evlendiğimiz ilk günden beri uyum sağlamayamadık" diyerek açıkladığı, sonra bundan pişman olduğu ortaya çıktı.

ÇAĞLA ŞİKEL KİMDİR?

Çağla Şikel 2 Ocak 1979, İstanbul doğumlu oyuncu, sunucu ve manken. Annesi Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir.Çağla Şikel, eğitim hayatına İstanbul'da 1985 - 1989 tarihleri arasında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu ile başlamış ve ilkokul 4. sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda bale eğitimi almıştır. İlkokulu bitirdikten sonra 1990 - 1993 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Ortaokul eğitimini tamamlamıştır. 1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Lise öğrenimini bitirip, ardından 1997-1999 Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Lisans eğitimi almış ve 1999 senesinde mezun olmuştur.

Çağla Şikel 1996 yılında "Odessia" adlı Sinema filminde oynadı ve 1997 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci oldu. Sonrasında katıldığı Seyşel Adaları'nda yapılan Miss World 97 güzellik yarışması ile Dünya dördüncüsü yani Avrupa Güzeli ( Europe's Queen Of Beauty ) ödülünü aldı.1997 - 2003 tarihleri arasında Fransa, ABD, Almanya, Çin, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır'da defilelere çıkmıştır.2004 yılında Cennet Mahallesi'nde ve 2008'de Görgüsüzler dizisinde oynadı.Çağla Şikel ayrıca 2002 yılında kendisi gibi manken Bozok Gören ile kısa süreli bir aşk yaşamıştır.Çağla Şikel yaklaşık 4 sene pop şarkıcısı Emre Altuğ ile birlikte kaldı. Çift 10 Ağustos 2008 tarihinde eğlence mekanı Sortie'de evlenip, 18 Aralık 2008'de ilk bebeğine hamile olduğunu açıklamıştır. Fakat ne yazık ki aynı hafta aniden rahatsızlanarak bebeğini düşürdüğünü öğrendi. 31 Ekim'de bir erkek (Kuzey Altuğ) çocuğu dünyaya getirmiştir.Eğitimini aldığı ancak, uzunca bir süredir ara verdiği baleye, tam 16 yıl sonra, ' 11. Uluslararası Bodrum Bale Festivali 'nde Samsun Devlet Opera ve Balesi dansçılarıyla, "Bach Alla Turca" adlı bale eseriyle, 10-11 Ağustos 2013 tarihlerinde sahne alarak, geri dönmüştür.Çağla Şikel ve Emre Altuğ çifti 12 Ocak 2015 tarihinde boşandı.

EMRE ALTUĞ KİMDİR?

14 Nisan 1970 tarihinde İstanbul'da doğan Emre Altuğ, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü'nde okumuştur. 1990'larda Sezen Aksu, Nilüfer, Sertab Erener, Levent Yüksel gibi şarkıcılara vokalistlik yapan Emre Altuğ, 3 sezon boyunca Haldun Dormen tiyatrosu'nda yer almıştır. En büyük isteği oyunculuk olan sanatçı, müzikte de başarıyı yakalayınca ikisini bir arada yürütmeye karar vermiştir. Emre Altuğ, 2005 Yılında oynadığı dizinin jenerik müziği ve bir Selami Şahin parçası olan parçayla çıkardığı Sensiz Olmuyor adlı single albümünün bütün gelirlerini Baba Beni Okula Gönder kampanyasına bağışlamıştır.

Kaynak: İnternet Ajans