Görüş Bildir

Aleyna Tilki yasak dinlemiyor! Bu kez….

Aleyna Tilki yasak dinlemiyor! Bu kez….

18 yaşını doldurmadan alkollü mekanlarda sahne alan Aleyna Tilki, yasak dinlememeye devam ediyor. Ünlü şarkıcı bu kez de ehliyetsiz araç kullanarak tepki topladı. Tilki, iddialara twitter üzerinden yanıt verdi.

16 yaşındaki genç şarkıcı Aleyna Tilki, son zamanlarda deldiği yasaklarla ve polemiklerle gündeme gelmeye devam ediyor.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, son olarak arkadaşlarıyla gittiği Kuruçeşme'de, 18 yaşından küçüklere yasak olmasına rağmen nargile içerken görüntülenmiş ve eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti.

Genç şarkıcı bu kez daha tehlikeli bir yasağı çiğneyerek direksiyonun başına geçti ve araba kullandı.

EHLİYETİ OLMADAN ARAÇ KULLANDI

Reşit olmadığı için henüz ehliyeti bulunmayan Aleyna Tilki bu sefer de araba kullandı. Araç içinde oldukça rahat görünen şarkıcı bu anlarının videosunu da çekerek Instagram hesabından paylaşınca tepkiler gecikmedi.

Seda Sayan'ın sevgilisi Erkan Çelik, Tilki'nin bu görüntülerini görünce kendi hesabından sert sözlerle eleştirerek şikayetçi olacağını yazdı.

ERHAN ÇELİK’İN NOTU

Erhan Çelik paylaşımına şu notu da yazdı; "Bu bir ihbardır! Yaşı 16 olduğu için sahnelere çıkamayan Aleyna Tilki'yi bu yaşta ehliyetsiz araba kullanarak diğer insanların canını tehlikeye atmasından dolayı önce kınıyor sonrada trafik ekiplerine şikayet ediyorum.”

ALEYNA TİLKİ TWİTTER’DAN YANIT VERDİ

Bu görüntüleriyle eleştiri almaya başlayınca Tilki'den bir açıklama geldi. Şarkıcı bu kez Twitter hesabından "Panik yapmayın yahu. Trafiğe falan çıkmadım, boş bir otopark orası... Yerdeki çizgilere bakın anlarsınız " notunuz yazarak paylaştı.

Kaynak: Posta
Etiketler: | | |