Görüş Bildir

Çağla Şikel'in evlilik hayali olmadığının garantisini verse de kız çocuk hayallerinden vazgeçmedi

Çağla Şikel'in evlilik hayali olmadığının garantisini verse de kız çocuk hayallerinden vazgeçmedi

Çağla Şikel Hülya Avşar'ın sunumu ile yayınlanan Bir Hülya Avşar Sohbeti programında Emre Altuğ ve geçmişi ile alakalı açıklamalarda bulundu. Ünlü manken Çağla Şikel'in Emre Altuğ itirafı ise çok konuşuldu Asla Boşanmak istemezdim diyen Şikel'in açıklamaları ve detayları

Ünlü manken Çağla Şikel geçtiğimiz akşam Hülya Avşar'ın programı "Bir Hülya Avşar Sohbeti"nin konuğu idi. Bu sezon başlayan ve ilk olarak Acun Ilıcalı'nın davetli olduğu "Bir Hülya Avşar Sohbeti" her hafta farklı bir konuk edinmesi ile gündeme taşınırken, Rüzgar Erkoçlar'ın programa davet edildiği bölüm de çok konuşuldu. "Bir Hülya Avşar Sohbeti"nin 5 Mayıs programlı konuğu Çağla Şikel, hakkında bilinmeyenler dahil evliliği ve çocukları ile ilgili çok candan itiraflarda bulunmuştu. Star Tv ekranlarının en çok izlenilen programlarında olan Hülya Avşar'ın sunumuyla gerçekleşen programda Çağla Şikel'in en çok eski eşi Emre Altuğ'u anlatırkenki karesi dikkat çekti. 'Şimdiki aklım olsa boşanmazdım, booşanmak istemezdim' diyen Şikel, ikinci kere bir aile kurma iddialarına da samimiyetle yanıt verdi.

HAYALİM YOK

Star TV'de yayınlanan 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programına katılan 38 yaşındaki güzel, "Belki de bu yolda yalnız devam etmeye karar verdim. Emre çok iyi bir insan. Onunla evlendiğim için hiç pişman değilim. Hayatlarımıza ayrı olarak devam etmek istedik. Daha mutlu olacağımı düşündüm ve yalnız yürümeyi tercih ettim. Problemlerimizin altından kalkamayacağımıza karar verdik. Asla ve asla boşanmak istemezdim ama böyle kısmetmiş. Bunun yanlış bir karar olduğunu düşünmeden yine beraber yürüyoruz. Açıkçası ikinci aile kurma hayalim de yok" ifadelerini kullandı. Hülya Avşar'ın 'Nasıl bir erkek istersin?' sorusuna da içtenlikle cevap veren Çağla Şikel, hayatı hakkında merak edilen soruları samimiyetle yanıtladı.

GEÇTİĞİMİZ DÖNEMDE SICAK BAKTIĞINI İTİRAF ETMİŞTİ

Emre Altuğ ile evliliğinden Kuzey ve Uzay adında iki oğlu olan Çağla Şıkel kız çocuğu istediği için yeniden evlenmeye sıcak baktığını açıkladı.Hürriyet'te yer alan habere göre, 37 yaşında olduğunu ve aşka kapılarını kapamadığını belirten Şıkel, “Hayatta en çok istediğim şey bir çocuk sahibi daha olmak” dedi.Güzel manken, “İki oğlum var. Ama bir kız çocuk annesi olmanın özlemini çekiyorum. Sırf bu yüzden evlenmeyi düşünüyorum. Tabii evlilik zor! Bayıldığım için değil ama çocuk için tekrar evleneceğim” dedi

ÇAĞLA ŞİKEL HAKKINDA

Çağla Şikel, 2 Ocak 1979, İstanbul doğumlu oyuncu, sunucu ve manken. Annesi Asuman Şikel Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir.

İlkokula İstanbul’da 1985 yılında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu’nda başladı. Çağla Şikel daha sonra ilkokul 4. sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında bale eğitimi aldı.

1993’te Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarın Ortaokul bölümünden mezun oldu.

1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Lise öğrenimine devam eden Çağla Şikel, 1997’den itibaren Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Yüksek Lisans eğitimi alan Çağla Şıkel 1999 senesinde okuldan mezun oldu.

Konservatuar öğrenimine devam ettiği yıllrda Atatürk Kültür Merkezinde sözleşmeli personel olarak çeşitli çocuk oyunları ve müzikallerde rol aldı.

Rol aldığı oyunlardan bazıları; Fındıkkıran Balesi, Külkedisi, Sihirbaz Oz, Yedisi birden, Arşın Mal Alan, olarak sıralanabilir.

1996 yılında oynadığı Odessia (Odesa) adlı filmle sinemaya adım attı.

1997 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci oldu. Bu birinciliğin ardından Şeysel adalarındaki Miss World 1997 güzellik yarışması ile Europes Queen Of Beauty seçilerek dünya dördüncüsü ödülünü aldı.

Podyumlarda manken ve fotomodel olarak kariyer yapan Çağla Şikel; televizyonda program sunuculuğu dizi oyunculusu olarak da çalıştı.

Özellikle ‘Miss World’le birlikte 1997- 2003 tarihleri arasında Fransa ‘da Zeki Triko, Amerika, Almanya, Hong Kong, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır ‘da defilelerde bulundu.

Yurtiçi ve yurtdışında pek çok defileye katılan Şikel; 2002 yılında mankenlik mesleğinin yanı sıra Müjdat Gezen’in yazıp yönettiği “Tri Peypirs Kabare”sinde oyuncu ve dansçı olarak yer aldı.

Daha sonraki yıllarda2004 yılında Tv ‘de yayınlanmaya başlayan yaklaşık 3 yıl devam eden Cennet Mahallesi dizisinde görev alan Çağla Şikel bir yandan da Atv de yayınlanan “Dansa Var mısın?” yarışma programında sunucu olarak çalıştı.

Avrupa yakası isimli dizide de rol aldı. Daha önce 2000 yılında “Zehirli Çiçek” adlı dizide ve 2008’de Görgüsüzler dizisinde oynamıştı.

2008 yılında televizyonda sunulan “İllede Roman Olsun” yarışma programında Alişan, Müjdat Gezen, Melek Baykal ve Hüsnü Şenlendirici‘yle beraber programı sundu.

2000 yılında manken Bozok Gören ile birlikte oldu.

2012 yılında “Bugün Ne Giysem” adlı yarışma programında Hakan Akkaya, İvana Sert, ve Özge Ulusoy‘un da bulunduğu jüride görev yaptı.

9 Ağustos 2008 da şarkıcı Emre Altuğ ile evlenen Çağla Şikel, 2015 senesinde boşanmıştır. Bu evliliğinden Hüseyin Kuzey ve Uzay Tuncer (d.1 Mart 2012) adında iki erkek çocuğu olmuştur.

Filmleri :

1996 – Odessia (Odesa)

2008 – Görgüsüzler (Sultan)

2004-2007 – Cennet Mahallesi (Sultan)

2007 – Avrupa Yakası (Melek)

2000 – Zehirli Çiçek

Bugün Ne Giysem