Görüş Bildir

Filinta'nın 35. bölümü fırtınalar esiyor (Davut paşa tek muhatap alınıyor)

Filinta'nın 35. bölümü fırtınalar esiyor (Davut paşa tek muhatap alınıyor)

TRT 1 ekranlarında yer alan Filinta dizisi yeni bir bölümüyle izleyicilerini yine merak ve heyecan içinde bırakmaya hazırlanıyor. Bu akşam TRT 1 ekranlarında oynayacak Filinta dizisinde neler olacak? Bu akşam yayınlanacak bölüm hakkında çok fazla iddialı olan Filinta dizisinin yönetmeni çarpıcı açıklamalar yaptı. Peki Filinta 35. Bölüm’de neler olacak, detaylar haberimizde…

FİLİNTA 35. BÖLÜM ÖZETİ

TRT1’nin sevilen dizisi Filinta Bin Yılın Şafağında'nın 35.Bölümü büyük tehdit’le başlıyor. Cuma akşamı yayınlanacak 35. Bölüm, Kardeşlik Teşkilatı, Yüce Meclis, Gizli Teşkilat arasında gerilimin daha da yükseleceği hikayeyi seyircisine sunacak. Filinta Mustafa (Onur Tuna) ve Bıçak Ali (Cem Uçan), Bezm-i Alem 'deki kilit ismin peşine düşer. Aynı kişinin peşinde Yüce Meclis de vardır. Boris (Serhat Tutumluer) Mecliste kendinden emin bir tavırla o kişinin işinin bittiğini söyler. Boris’in bu emin tavrına Yüce Efendi Kenan Miloş’un (Suavi Eren) tavrı ve sözü ne olacaktır? Süreyya'ya (Nur Fettahoğlu), adamı Ethem (Engin Yüksel) tarafından bir teklif gelir. Ethem bir müteşebbisin Demir Çelik Fabrikası kurmak için Süreyya ile ortak olmak istediğini anlatır. Süreyya ilk etapta sıcak baksa da kimliği belirsiz kişinin teklifi şaşırtacaktır.

 BELİRSİZ KİŞİLER KİM?

O belirsiz kişi kimdir? Mustafa, Ali ve Abdullah (Kamil Güler) peşinde oldukları kişiye dair çok önemli bir bulgu elde ederler: "ilaç tedarikçileri" Farah (Berrak Tüzünataç) geçmişinin sırlarını bir bir ortaya çıkartırken, etrafına karşı sessiz kalabilecek midir? Esat Paşa (Yosi Mizrahi), Boris'in Yüce Meclisteki varlığına dair büyük tehditlerde bulunur. Bu şantajı yapmaması için, Boris’e zor bir teklifle gelecektir. Boris bu durumdan rahatsız olsa da, şeytani bir fikirle karşılık verir. Esat Paşa’nın, Boris’in karşı taarruzuna karşılık hangi fedakarlıklarda bulunması gerekecektir?

YENİ BİR İŞİTME ENGELLİ KARAKTER İZLEYİCİLERLE BULUŞAK

Padişah, (Bülent Alkış) kızının ve Gıyaseddin Efendi'nin çocuklarının bulunamayışına git gide öfkelenir. Tek muhatabı Davut Paşa'dır. Padişah, Davut Paşa’ya (Mustafa Avkıran) son sözünü söyler…Davut Paşa bu söze karşılık ne yapacaktır? Filinta’nın yeni oyuncusu Ebru Kural.. Yıllarca Levent Kırca’nın ‘Olacak O Kadar’ ekibinde izlediğimiz, tiyatro oyuncusu Ebru Kural, Filinta ‘Bin Yılın Şafağında’ dizisine katıldı. 90’lı yılların başından itibaren Olacak O Kadar kadrosunun oyuncusu olarak tanıdığımız güzel sanatçı, Filinta’da ‘Refika’ adında gizemli, işitme ve konuşma engelli, ilginç bir karakterle izleyenlerle buluşacak.

FİLİNTA 35. BÖLÜM FRAGMANI İZLE