Görüş Bildir

İzdivaç kraliçesi Esra Erol, Ömer'in kırkı çıkar çakmaz 40 kere maşaallah diyerek iki oğlunu sosyal medyaya sundu

İzdivaç kraliçesi Esra Erol, Ömer'in kırkı çıkar çakmaz 40 kere maşaallah diyerek iki oğlunu sosyal medyaya sundu

Ocak ayında ikinci oğlunu dünyaya getiren bekarların düşmanı Esra Erol; henüz 40'ı çıkan oğlunun ve abisinin fotoğrafını sosyal medya da yayımladı. İdrisali ve Ömer isimli iki evladının resimlerini paylaşarak, sosyal medya da ilgi yağmuruna tutuldu

Ocak ayında ikinci oğlunu dünyaya getiren bekarların düşmanı Esra Erol; henüz 40'ı çıkan oğlunun ve abisinin fotoğrafını sosyal medya da yayımladı. İdrisali ve Ömer isimli iki evladının resimlerini paylaşarak, sosyal medya da ilgi yağmuruna tutuldu

İkinci çocuğuyla birlikte büyük bir heyecan yaşayan Erol, 40′ı çıkan bebeği için mevlüt okuttuktan sonra çekilmiş bir fotoğrafı ağabeyi İdris Ali'nin de aynı dönemde çekilmiş bir fotoğrafıyla birlikte paylaştı.

Aralarında dört yaş olan İdris Ali ile Ömer'in mevlüt fotoğraflarını yan yana koyan Esra Erol, böylelikle takipçileriyle bu mutluluğunu da paylaşmış oldu.

Aşka dair umutlarımızı her daim yeşerten Türkiye'nin en sevilen programı "Esra Erol'da" atv'de hafta içi her gün karşınızda. Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda yerini alan Esra Erol, gelin ve damat adaylarıyla bu programda buluşuyor. Yine, en çok izlenen evlilik programı olmayı başararak ekranda fırtınalar estiriyor. "Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!

EROL BİYOGRAFİSİ

Esra Erol, 12 mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu. 5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı. Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesiden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.

 Kanal D’de “Turkuaz” adlı bir proğram sundu. Ardından Technology Channel’da Siemens Mobile Kuşak Sunuculığu yaptı.

Esra Erol, evlilik programı sunmaya Flash TV’de “Desti Izdivaç”adlı proğramla başladı. Oradan Star TV’ye geçip “Esra Erol'la İzdivaç” adlı programı ile bir ekran yıldızı haline geldi. Sonra kanalla yollarını ayırıp ATV’ye transfer oldu “Esra Erol`la Evlen benimle” proğramı sunmaktadır.

2 Temmuz 2010 tarihinde Kürt İdris lakaplı mafya babasının oğlu Ali Özbir ile sunucusu olduğu programında, canlı yayında evlendi. 23 Temmuz 2011 tarihinde İdris Ali Özbir adında erkek çocuğu oldu. 21 Kasım 2015 tarihinde Ömer adında bir oğlu daha oldu.

Esra Erol, 2004 yılında Kanal 7’de yayınlanan Kalp Gözü adlı dizide, Cennet Mahallesi adlı TV dizisinde, 2005’te Başkan adlı TV filminde, aynı yıl Tuzak adlı TV dizisinde, 2009 yılında Kanal-İ-zasyon adlı sinema filminde konuk oyuncu ve 2010 yılında da Kamerayla İzdivaç adlı filmde roller üstlendi.

Esra Erol, uzun süreden beri ATV’de yayınlanmakta olan “Esra Erol`la Evlen benimle” adlı evlilik programıyla birçok kişinin mutluluğuna aracılık etmektedir. Son dönemde, popülaritesinin artması nedeniyle de sosyal sorumluluk projelerinde de yer alan Esra Erol, kadınlara şiddete karşı kaleme aldığı kitabıyla da, şiddete uğrayan kadınların sesi olmaya onlara destek vermeye çalışmaktadır.

Esra Erol, 2013 yılı yayın sezonu için temmuz 2013'de Atv'den Fox TV'ye transfer oldu.

Filmleri :

2004 - Kalp Gözü (TV Dizisi) (Kanal 7) 2004 -Cennet Mahallesi (Hayat Kadını) (TV Dizisi) (Show TV) 2005 - Başkan (TV Filmi) 2005 - Tuzak (Banu) (TV Dizisi) 2009 - Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) (Film) 2010 - Kamerayla İzdivaç (Film) 2012 - Alemin Kıralı (Yılbaşı Özel, 56 Bölüm) (TV Dizisi)