Görüş Bildir

Kaderimin Yazıldığı Gün 45. bölüm! Elif ve Defne’ni büyük savaşı-

Kaderimin Yazıldığı Gün 45. bölüm! Elif ve Defne’ni büyük savaşı-

Star Tv ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicilerinin müptelası olduğu Kaderimin Yazıldığı Gün 45. bölümden şok sahneler.

Kaderimin Yazıldığı Gün, başrollerinde Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu ve Gürbey İleri'nin olduğu, prodüksiyonu 03 Productions Türkiye tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye'nin Star TV kanalında yayınlanan televizyon dizisidir.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 45. BÖLÜM’DE NELER YAŞANDI

Elif, Ustalar Holding çalışanı olarak Soner Kaya ile toplantıya katılmıştır. Herkes şaşkınken, Kahraman daha çok sıkkındır. Üstelik Elif’le gerginlikleri devam etmektedir. Aşkları yeni bir sınava daha girmek üzeredir.

Yakup ise bir çıkmaz içinde, ne düşüneceğini bilemez haldedir. Saadet’in annesi, Maksut’un kardeşi olduğunu öğrenmiştir. Kıymet de bu savaştan galip çıkmak için planlarını yapmaktadır.

Kahraman’ın Elif’e tavrından memnun olan Defne kumpasına devam eder. Kendini temize çıkarmak için altın fırsat ayağına gelir. Ancak Defne’nin işi giderek zorlaşacaktır. Kahraman’ın içindeki şüphe büyümektedir.

Soner yeni çevresine çabuk adapte olur ve kendini işe verir. Elif’le çalışmaktan da memnundur. Ne var ki hayatının bambaşka bir yöne gideceğinin henüz farkında değildir.

Aşk Selim’in kapısını çalmıştır ve peşini bırakmaya niyeti yoktur.Hayat mücadelesi yeni başlamıştır genç adam için. Canan ise Selim’i kaybetmemek için harekete geçmiştir bile.

Elif, Kahraman’a karşı giderek direncini kaybederken, Defne de kazandığını düşünmektedir. İki kadının savaşında, iyi ve kötünün mücadelesinde bir kazanan elbet olacak, sonunda Kahraman büyük bir karar almak zorunda kalacaktır.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 45. BÖLÜM (SON BÖLÜM) İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Etiketler: | | |