Görüş Bildir

Kara Sevda dün akşam (20 Ocak) Burak Özçivit'in kankası Murat Boz ile reklam üstüne reklam yaptı! Kimdir?

Kara Sevda dün akşam (20 Ocak) Burak Özçivit'in kankası Murat Boz ile reklam üstüne reklam yaptı! Kimdir?

Çarşamba akşamlarının rekortmen dizisi Kara Sevda'nın dün akşam yayınlanan 20 Ocak Çarşamba izle programında Murat Bz, fırtınaları esti. Kara Sevda Burak Özçivit'in yakın arkadaşı Murat Boz, sinema salonunda filmlerinin gala gecesinde bir araya geldi. Kara Sevda'da reklam içinde reklam kokusu esti. Kara Sevda Emir, intikam rüzgarları için yapmadığını bırakmazken, Kara Sevda yeni bölüm'de neler olacak? sorusu şimdiden herkesi meraklandırdı

Çarşamba akşamlarının rekortmen dizisi Kara Sevda'nın dün akşam yayınlanan 20 Ocak Çarşamba izle programında Murat Bz, fırtınaları esti. Kara Sevda Burak Özçivit'in yakın arkadaşı Murat Boz, sinema salonunda filmlerinin gala gecesinde bir araya geldi. Kara Sevda'da reklam içinde reklam kokusu esti. Kara Sevda Emir, intikam rüzgarları için yapmadığını bırakmazken, Kara Sevda yeni bölüm'de neler olacak? sorusu şimdiden herkesi meraklandırdı

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün başrollerini paylaştığı, Ay Yapım imzalı 'Kara Sevda' bu akşam sevilen sanatçı Murat Boz'u konuk ediyor. Şu sıralar sinema salonlarında Kardeşim Benim filmi ile fırtınalar estiren Murat Boz, bu kez filmdeki rol arkadaşı Burak Özçivit'e Kara Sevda'da eşlik edecek. Asıl meslekleri farklı olan ancak karizmalarıyla gönülleri fetheden ikili, bu akşam saat 20.00'da Star TV'de ekrana gelecek olan Kara Sevda 14. bölümünde sevenlerinin karşısında olacak!

MURAT BOZ KİMDİR?

7 Mart 1980 doğumlu olan Murat Boz, eğitimini Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesinde tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşmiştir. Murat Boz, İstanbul Teknik Üniversitesi'nde eğitimi görürken, Tarkan başta olmak üzere pek çok şarkıcıya vokalistlik yapmıştır. Yakışıklı şarkıcı, ilk solo kariyerine 2006 yılında çıkardığı "Aşkı Bulamam Ben" single'ı ile adım atmıştır. 2008'de ilk EP çalışması olan Uçurum ile dinleyicisi karşısına çıkan Murat Boz, ve Türkiye resmî listesinde beş numaraya kadar yükselmiştir. Birçok markanın reklam yüzü de olan başarılı şarkıcı, 2011 yılından beri O Ses Türkiye programının jüri üyeliğini yapmaktadır.

KARA SEVDA 14. BÖLÜM ÖZETİ

Burak Özçivit'in dar gelirli bir ailenin umutlarını bağladığı oğlu Kemal Soydere'ye, Neslihan Atagül'ün ise ait hissetmediği ihtişamlı bir hayatın içine doğan Nihan Sezin'e hayat verdiği Kara Sevda 14. bölümünde sonunda beklenen oluyor: Kemal gerçekleri öğreniyor. Nihan Kemal'e kendini Emir'le olan evliliğine bağlayan bütün gerçekleri anlatır. Kemal, Nihan'ı adalete sığınması için ikna etmeye çalışır. Nihan Ozan'ın hapse girmeye dayanamayacağını söylerek reddeder. Kemal'e bu işin peşini bırakmasını ve bütün olanları onun da kabullenmesini söyler. Kemal'i elinde sakladığı bir sürprizle buna ikna etse de, Kemal, cinayet gecesindeki bazı boşlukları farkeder ve Nihan'dan habersiz "o gece"nin peşine düşer. Nihan, ailesiyle Leyla üzerinden bir yüzleşme ve kopuş yaşar. Biraz uzaklaşma isteğiyle Leyla'nın evine gittiğinde, hem Leyla'yla, hem de oraya habersiz gelen Kemal'le çok özel bir gece yaşar. Kara Sevda yeni bölümündeEmir, emniyetteki sorgusundan nüfuzu ve aldığı tedbirlerle kurtulsa da, artık dokunulmaz olmadığı gerçeğiyle sarsılır. Kemal'e saldırılarını yoğunlaştırır. Kemal'in çevresindeki herkese yönelik yıpratıcı ve kendine bağlayıcı planlar yapmaya girişir. Emir, Kemal'le birlikte iş yapmamaya da kararlıdır ve Kemal'i hiç beklemediği bir yerden vurur. Kemal hazırlıksız olsa da, süreci kendine çevirmek için her yolu denemeye hazırdır. Emir, en büyük kozu Zeynep üstünden Kemal'e en ağır darbesini indirmek için harekete geçer. Zeynep'in ise Emir'e güveni tamdır. Kemal, "o gece"yle ilgili çok hayati bir bilgiye ulaşır. Bu bilgi, Nihan'ın hayatını tamamen değiştirebilecek bir bilgidir.

Burak Özçivit kimdir?

Türk oyuncu ve eski manken.Kazım İşmen Lisesi'nden mezundur(2001). Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılıkbölümünde okumaktadır. Aslen Gazianteplidir.

2003 yılı Best Model of Turkey yarışmaşında gelecek vadeden seçilmiştir. Yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başlamıştır. Şuanda ise mankenliği bırakmıştır.

Daha sonra 2005'te Best Model of Turkey yarışmasına yeniden katılmış ve Best Model of Turkey seçilmiştir. Buna bağlı olarak da Best Model of The World'e katılmış ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir. Faruk Saraç, Abbate, Tween ve Network gibi markaların defileleri ve yurt dışı fuar defilelerinde görev almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini Eksi 18(-18) dizisinde genç komiser Murat'ı canlandırarak yaşamıştır. Kasım 2007'de sinemalarda gösterime giren Musallat isimli sinema filminde rol almıştır. Kanal D'de yayınlanan ve yönetmenliğini Kartal Tibet'in yaptığı Zoraki Koca adlı dizide oynamıştır. 2008 yaz aylarında ise Baba Ocağı adlı dizide Güven adlı karakteri canlandırmıştır. Daha sonra Gossip Girl 'den esinlenilen Küçük Sırlar adlı dizide Çetin'i canlandırmıştır. 2011-2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu karakterini canlandırmıştı. Malkoçoğlu filmi için hazırlıklara başlamıştır.2013 yılında ise Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı romanından uyarlanan Çalıkuşu dizisinde Kamuran rolünü canlandırmıştır. Çalıkuşu'nda başrolü paylaştığı Fahriye Evcen'le yeniden, bu sefer bir sinema filmi Aşk Sana Benzer ile yakında beyazperdeye dönmüştür.2015 yılında başlayan ve hala devam eden Kara Sevda dizisinde rol almaktadır.




Etiketler: | | |