Görüş Bildir

Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal’in aklını sonunda çeldi! Sen neymişsin be Kenan

Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal’in aklını sonunda çeldi! Sen neymişsin be Kenan

Gayrimenkul yatırımlarıyla bilinen Vestel'in reklam yüzü karizmatik oyuncu Kenan İmirzalıoğlu sevgilisi güzel oyuncu Sinem Kobal'ı da bu konuda ikna etti. Kobal, Karaköy ve Fındıklı'dan yatırım yapmak için yer arıyor.

Gayrimenkul yatırımlarıyla bilinen Vestel'in reklam yüzü karizmatik oyuncu Kenan İmirzalıoğlu sevgilisi güzel oyuncu Sinem Kobal'ı da bu konuda ikna etti. Kobal, Karaköy ve Fındıklı'dan yatırım yapmak için yer arıyor.

Geçtiğimiz günlerde Bülent Parlak ile Burcu Gönder'in düğününe katılan Sinem Kobal, sevgilisi gibi gayrimenkule yatırım yapmaya karar verdi. Taksim ve Cihangir'de yaptığı gayrimenkul yatırımlarıyla bilinen İmirzalıoğlu'nun sevgilisi Sinem Kobal'a bu konuda tavsiyelerde bulunduğu öğrenildi.

Yatırımlık yerler bakıyor

Sevgilisinin bu önerisini dikkate alan güzeller güzeli oyuncu Sinem Kobal'ın son günlerde İstanbul gece hayatının yeni noktası haline gelen Karaköy ve Fındıklı'dan yatırımlık yerler baktığı ortaya çıktı.

Sonunda satışa çıkardı

Kenan İmirzalıoğlu, Cihangir ve Beyoğlu'nda yaptığı yatırımlarıyla sık sık konuşuluyor. Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu son olarak iki yıl önce aldığı binayı restore edip 3 milyon TL'ye satılığa çıkarmıştı.

Kenan İmirzalıoğlu Biyografisi

Kenan İmirzalıoğlu, 18 Haziran 1974, Ankara'da doğan Türk oyuncu ve eski modeldir. Ankara ilinin Balâ ilçesine bağlı Üçem köyünde doğan Kenan İmirzalıoğlu, 12 yaşına kadar köyde yaşadı. Soyu Akkoyunlu Uzun Hasan'a dayanan İmirzalıoğlu, orta ve lise öğrenimini Ankara’da teyzesinin yanında tamamladı. Yüksek tahsilini ise İstanbul’da Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nde tamamladı

1997 yılında Best Model of Turkey'nin elemelerine katılıp ve 4000 kişinin arasından ilk 20'ye seçilmiş, sonra da Türkiye Finalinde birinci seçilmiştir. Daha sonra birinci olduğu için Best Model of The World'e katılmış, birinci olmuş ve ilk defa bir Türk Erkeği Best Model of The World olmuştur.

Deli Yürek adlı dizide canlandırdığı Yusuf Miroğlu karakteriyle yıldızı parladı. Alacakaranlık adlı dizide Uğur Yücel ile başrol paylaşmıştır. Yazı Tura adlı filmde rol almış ve Acı Hayat dizisinde Selin Demiratar ile başrol paylaşmıştır. 2008 yılında Kabadayı adlı filmde Şener Şen ve Aslı Tandoğan ile başrol oynamıştır. Son Osmanlı Yandım Ali adlı filmde ise Cansu Dere ile başrol paylaşmıştır. 2009 yılında Ejder Kapanı adlı filmde Uğur Yücel ve Berrak Tüzünataç ile başrol. 2009'da başlayan Ezel adlı dizide Cansu Dere, Yiğit Özşener, Barış Falay, Berrak Tüzünataç, Tuncel Kurtiz ve Haluk Bilginer ile başrol paylaşmıştır. 2012'de Osman Sınav'ın Yönetmenliğini üstlendiği Tuğçe Kazaz ile Başrollerini paylaştığı Uzun Hikaye adlı Sinema Filminde oynamıştır. 2012 de başlayan Karadayı adlı dizide Bergüzar Korel ile başrol oynamakta ve halen devam eden dizide Mahir Kara karakterini canlandırmaktadır.

2012'de yeni dizisi için 4.000.000$ alarak Türkiye'de bir dizi oyuncusu için en yüksek ücreti aldı.

ROL ALDIĞI DİZİ VE FİLMLER

1998-2002  "Deli Yürek" Yusuf Miroğlu Dizi

2001      "Hayat Bağları " Kendisi Dizi

2001      "Deli Yürek: Bumerang Cehennemi " Yusuf Miroğlu Film

2003-2005  "Alacakaranlık " Ferit Çağlayan Dizi

2004      "Yazı Tura" Cevher Film

2005-2007   "Acı Hayat" Mehmet Kosovalı Dizi

2006       "Son Osmanlı Yandım Ali " Ali Film

2007       "Kabadayı" Devran Film

2009       "Ejder Kapanı" Akrep Celal Film

2009-2011   "Ezel" Ezel Bayraktar Dizi

2012       "Uzun Hikaye" Bulgaryalı Ali Film

2012-2015    "Karadayı" Mahir Kara Dizi