Görüş Bildir

Kırgın Çiçekler son bölüm neler oldur? - Yeni bölüm fragmanı

Kırgın Çiçekler son bölüm neler oldur? - Yeni bölüm fragmanı

ATV ekranlarının severek izlenilen dizisi Kırgın Çiçekler son bölümde neler oldu? Kırgın Çiçekler'e transfer olan Tolga Yüce'yi tanıyalım

ATV Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı, dünakşam dizi bitiminin hemen akabinde yayınlandı Kırgın Çiçekler 26 Eylül neler oldu? Kırgın Çiçekler 3 Ekim yeni bölüm de neler olacağı da izleyicileri tarafından merak ediliyor. Severek izlenilen diziye yepyeni bir transfer yapıldığı iddiaları da doğrulandı. Oyuncu Tolga Yüce dizinin yen bölümlerinde tekrardan yerini alacak.  Peki Tolga Yüce kimdir?

KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜM NELER OLDU?

Hastaneden çıkan kızlar Meral'in yokluğuyla derin bir üzüntü içindedir. Bir yandan arkadaşlarına duydukları özlem diğer yandan Feride'nin yokluğu şartları zorlaştırır. Toprak, Feride'yi depresyondan çıkarmak için büyük bir çaba harcar. Banu kirayı ödeyemediği için evinden atılır. Kader annesine para ve kalacak yer bulmak zorundadır. Eylül'e ulaşmanın yollarını arayan Kemal hapiste rahat durmaz. Yurtta ipleri eline geçiren Neriman, edindiği yeni bilgilerle şaşkına döner. Nazan'ın hayatındaki en büyük sırrı açığa çıkmak üzeredir.

TOLGA YÜCE KİMDİR BİYOGRAFİSİ

Türk Tiyatro Sanatçısı, Dizi ve Sinema Oyuncusu. Oyunculuğa ilkokul yıllarında piyeslerde yer alarak başladı. Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatro Bölümü ve TURKEY New York’ta oyunculuk eğitimleri aldı. Ayrıca Arel Üniversitesi Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü ve Kafkas Üniversitesi Muhasebe Bölümü mezunudur. Çanakkale Geçilmez, Tesadüf’ü Müstesna, Çocuk Oyuncuları ve Üç Buçuk Kağıtçı gibi birçok tiyatro oyununda oynadı. 2009 yılında Beni Affet dizisinde “Ceyhun” karakteri ile televizyon oyunculuğuna başladı. 2011 yılında Deniz Yıldızı dizisinde Salih karakterini canlandırdı. 2013 yılında Unutma Beni dizisinde Mete karakteri ile dikkatleri üzerine çekti. Milat dizisinde Yusuf karakterini canlandırdı. 2013 yılında Çarpık İlişiler adlı komedi türü sinema filminde başrol oynadı.

2015 yılında Kafes adlı sinema filminde başrolü paylaştı. 2015 Masal adlı sinema filminde başrol oynadı. 2015 yılında Adana Yolları adlı sinema filminde Sadık Komiser ve 2016 yılında Nüzhet adlı sinema filminde Mirza karakterini canlandırdı.