Görüş Bildir

Kurtlar Vadisi Pusu 285. son bölümü - (Polat geleceğe döndü mü?)

Kurtlar Vadisi Pusu 285. son bölümü - (Polat geleceğe döndü mü?)

Kanal D'nin efsane dizisi Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta 285. son bölüm ile ekrana geldi. Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 285. son bölümde heyecan doruktaydı. Kurtlar Vadisi Pusu 285. Bölümde Polat Alemdar'ın hafızası yerine gelecek mi? Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta 285. son bölüm izlemek isteyenler haberimize bekleriz...

Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm'de Neler Yaşandı?

Yusuf, Smith için hazırladığı riskli ama akıllıca hamlesini Zeynep’e anlatır. Zeynep, duyduğu bu plana destek olmaya karar verir. Öte yandan Öktem’den öğrenmek istediği bilgilere ulaşmak için aklına gelen her yolu deneyen Smith hala aradığı cevapları duyamamıştır. Bu esnada alacağı bir haberle şaşkına dönen Smith için daha büyük bir sorun ortaya çıkar.

Gölge, laboratuvardan aldığı numunenin sırrının Polat Alemdar’da olduğunu çok geçmeden fark eder. Bugüne kadar Polat’a karşı yaptığı hiçbir hamleden sonuç alamayan Gölge, farklı bir yöntem denemeye karar verir.

Şedid saldırısı altında kalan masum köyleri zulümden kurtarıp erzak yardımı yapan Siyah Sancak ekibi, esir pazarlarından haberdar olur. Çok sayıda esirin hayatını kurtarmak için bir plan yapan Yasin Komutan, ekibiyle birlikte tehlike ve heyecan dolu bir operasyon gerçekleştirir.

Polat, Ali Candan olarak yaşadığı hayatının ne denli değiştiğini adım adım fark eder ve her öğrendiği detay onu daha da meraklandırır. Geçmişinin izini süren Polat karşılaştığı acı gerçek karşısında vereceği tepkiyle herkesi çok şaşırtacak.

KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜM İZLE