Görüş Bildir

Özlem Yıldız'dan ağza alınmayacak sözler! "Öncü Sönmez'i adam edeceğim"

Özlem Yıldız'dan ağza alınmayacak sözler!

Geçtiğimiz günlerde ayrılmaları gündeme bomba gibi düşen Özlem Yıldız ve Öncü Sönmezden bomba açıklamalar geldi. Özlem Yıldız, Öncü Sönmez için ‘Cahillik yaptı’ dedi. Özlem Yıldız ve Öncü Sönmez çifti ile ilgili her şey tüm ayrıntıları ile haberimizde…

Geçtiğimiz günlerde ayrılmaları gündeme bomba gibi düşen Özlem Yıldız ve Öncü Sönmezden bomba açıklamalar geldi. Özlem Yıldız, Öncü Sönmez için ‘Cahillik yaptı’ dedi. Özlem Yıldız ve Öncü Sönmez çifti ile ilgili her şey tüm ayrıntıları ile haberimizde…

Özlem Yıldız ile Öncü Sönmez barıştılar mı?

Öncü Sönmez üç gün önce: “Ben mutaassıp bir aileye mensup bir işadamıyım. Son günlerde arzu etmediğim şekilde magazin basınına haber oldum. Basına yansıtıldığı biçimde çarpık ve değersiz ilişkilerim olmadı ve olamaz. Böyle denklemlerde yer almayı tasvip etmiyorum. Sayın Özlem Yıldız’la ilişkimde prensiplerime uymayan durumlarla karşılaştım. Kendime ve aileme olan saygım sebebiyle Özlem Yıldız ile arkadaşlığımızı sonlandırma gereği duydum” demişti fakat Özlem Yıldız'ın açıklaması tüm bilinmeyenleri açıklar nitelikteydi.

Güzel oyuncu Özlem Yıldız’ın açıklamaları şu şekilde…

“Bu konuda çok fazla konuşmayacağım. Beni iyice yordu. Fakat Öncü Sönmez’i adam edeceğim. Çok çocuksu bir davranışta bulundu. Cahillik yaptı. Sonra gelip benden defalarca özür diledi. Ben de onu affettim. Ayrılmadık, ayrılmayacağız” diyerek son noktayı koydu.

Özlem Yıldız kimdir?

27 Ağustos 1977 İstanbul doğumlu olan güzel sunucu Özlem Yıldız; 1996 yılında katıldığı ATV ekranlarında yayınlanan Güzellik Yarışması’nda dereceye girememiş ancak aynı kanal tarafından sunuculuk teklifi almıştır.

İstanbul Suadiye Lisesi’nde okumuş; 1- 1,5 sene kadar ATV ekranlarında yayınlanan bir müzik programında VJ’lik yaptıktan sonra Genç TV’ye geçmiştir. 90’lı yıllarda yayınlanan sunuculuğunu Mehmet Ali Erbil’in yaptığı Çarkıfelek isimli yarışma programından hosteslik teklifi almış ve bu yarışma sayesinde kendisini tanıtıp, adını geniş kitlelere duyurmayı başarmıştır. Yarışma esnasında Mehmet Ali Erbil ile aşk yaşamaya başlamış ve bu aşk neticesinde ikili ani bir karar alarak nişanlanmıştır.

SHOW TV ekranlarında Kuşum Aydın ile birlikte Sabah Şekerleri programını sunmuş, ardından aynı kanalda Pazar Sürprizi isimli programı sunmaya başlamıştır. Birkaç dizide oynamış ve Hemşo adlı sinema filminde rol almıştır.

2011 yapımı ‘’Yok Böyle Dans’’ isimli yarışma programına katılan Özlem Yıldız; 2005 yılında armatör Sinan Serter ile olan evliliğini 2013 yılında sonlandırmıştır. Bu evlilikten Demir adlı bir oğlu vardır.