Görüş Bildir

Yanlış görmediniz! İşte 90'lara damgasını vuran İzel'in son hali

Yanlış görmediniz! İşte 90'lara damgasını vuran İzel'in son hali

İzel'in son hali herkesi çok şaşırtırken, yolda görenler gözlerine inanamadı kimse İzel'i tanıyamadı. Yepyeni bir proje ile ekranlara gelecek olan İzel hakkında son detaylar haberimizde

90lı yıllara damgasını vuran ve İzel Çelik Ercan grubu ile adından çokça bahsettrien ve şarkıları ile kalplere kazınan şarkıcı İzel'i şu sıralar gören gözlerine inanamıyor. İzle aldığı kilolarıyla çok konuşuluyor. Şarkıcı İzel2in son hali geçtiğimiz gün spsyal medya da adeta fenomen hale gelmişken, şaşırtıcı halini gören sevenleri de kilo almış halini beğenmedi.

İZEL'İN SON HALİ

90’lı yıllara damgasını vuran gruplardan İzel-Çelik-Ercan üçlüsünden İzel Çeliköz, yakın zamanda yeni bir albüm çıkartacak.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerinin karşısına çıkan ünlü şarkıcı, yeni görüntüsüyle şaşırttı.

Bir araba yolculuğu sırasında çekilen videoyu İnstagram'da yayımlayan İzel’in, kilolu görüntüsü dikkati çekti.

İZEL HAKKINDA

İzel, 29 Nisan 1969 tarihinde Yalova'da doğdu.[1] İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı'ndan mezun oldu, üç telli kemençe eğitimi aldı.[2] Okul ve cemiyet korolarında yer aldı. Eurovision Türkiye elemelerine ilk olarak 1989'da Neco'nun seslendirdiği "Fora Fora" (sonradan Neco'nun aynı yıl çıkan "Hayallarimi Bırak" albümünde yer aldı) şarkısında Neco'ya vokalist olarak eşlik etti. 1990'da bu kez tek başına "Selam Yabancı" şarkısıyla elemelere katıldı ve 1 puanla sonuncu oldu. Nihayet Türkiye'yi, 1991 senesinde, İtalya'da düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması´nda Can Uğurluer ve Reyhan Karaca ile birlikte seslendirdiği İki Dakika adlı şarkı ile temsil etti.[3] İzel, 1994 senesinde Kuşadası Altın Güvercin Müzik Yarışması'nda Burak Kut, Ercan Saatçi, Ferda Anıl Yarkın, Hakan Peker ve Seden Gürel'le beraber seslendirdiği ve müziğini yaptığı Biz Hep Böyleyiz şarksıyla birincilik ödülünün sahibi oldu.[4]. Bu arada Grup Vitamin'in 1990-1991 arasındaki ilk kadrosunda yer aldı ve grubun ilk albümünde bulunan "Bol Vitamin", "Bir Derste" ve "Özgün Müzik" şarkılarında vokal yaptı.
Etiketler: | | |