Görüş Bildir

BAĞLAR TÜRKİYE 6’INCISI

Anadolu Şampiyonasında 79 il arasında Türkiye ikincisi olan Bağlar Belediyesi Yıldız Erkek Basketbol Takımı, Antalyada Türkiye şampiyonası için mücadele etti.

BAĞLAR TÜRKİYE 6’INCISI

Basketbolda yapılan tüm turnuvalarda başarılı dereceler alan ve en son Anadolu Şampiyonası'nda 79 il arasında Türkiye ikincisi olarak gümüş madalya kazananan Bağlar Yıldız Erkek Basketbol Takımı, 1 - 6 Haziran'da Antalya'da yapılan Türkiye Şampiyonası'nda birincilik için mücadele etti.

İLLER ARASINDA ALTINCI

Antalya’da Dilek Sabancı Spor Salonu ve Atatürk Spor Salonunda yapılan Türkiye şampiyonasında kendi dengi olmayan A Grubu'ndaki rakipleri Darüşşafaka, Türk Telekom, Genç Telekom, Bursa Yeşim, Ankaraspor gibi zorlu takımlarla kıyasıya mücadele eden Bağlar Belediyesi, turnuvaya katılan İstanbul, İzmir, Bursa, Balıkesir, Adana ve Ankara illeri arasında altıncı sırada yerini aldı.

RİBAUND VE SAYI KRALLARI

Turnuvayı değerlendiren Bağlar Belediyesi Antrenörü Gökhan Yıldırım, turnuvanın kendi takımları için önemli olduğunu söyleyerek şöyle devam etti "Verimli bir turnuva olduğuna inanıyorum. Antalya’da beş tane maç yaptık. Çocuklar açısından çok verimli oldu. Iki t oyuncumuz Veysel ribaund kralı ve Serdar Atik ise sayı kralığında 2.’ci sırada devam ediyor. Turnuvayı altıncı il olarak bitirdik. Mutluyuz. Daha iyisini yapmak için elimizden geleni yapacağız" dedi.

RUS SPORCULARLA DOSTLUK

Bu arada Antalya’da kaldıkları otelde Bağlar Belediyesi sporcuları Rus sporcularla birlikte eğlendiler. Türkiye’de futbol turnuvası için Türkiye’de bulunan Rus sporcuları ve Diyarbakır Bağlar Belediyesi Yıldız Erkek Basketbol takımları arasında dostane ilişkiler kurularak birlikte şarkılar söylendi. Ardından Rus sporcular Bağlar Belediyesi sporcularına kendi takım formalarından hediye etti.

Etiketler: