Görüş Bildir

BOLU’DA PANİK YOK

BOLUDA PANİK YOK

BOLU’DA PANİK YOK

Boluspor'da Futbol Şube Sorumlusu Nedret Yıldız, görev dağılımından sonra çalışmalara start verdiklerini söyleyerek, "İyi düşünüp Boluspor için gerekeni yapacağız" dedi.

Önce takımın başına geçirilecek teknik direktör için arayışlar sürerken Futbol Şube Sorumlusu Nedret Yıldız, iyi düşünüp iyi kararlar vereceklerini söyledi.

 Yıldız, "Öncelikle teknik direktörümüzü belirlememiz gerekiyor. Daha sonrada teknik heyetin vereceği rapor doğrultusunda transfer çalışmalarına başlayacağız. Tabii ki birçok oyuncu ve hocayla görüşmelerimiz oldu. Biz Boluspor'a faydalı olabilecek dürüst, ahlaklı ve kaliteli futbolcuları kadromuza katmak zorundayız. Geçtiğimiz yıllarda yapılan hatalar ve yaşanan sıkıntıları yeniden yaşamak istemiyoruz" dedi.

Transfer komitesinin iyi düşünüp gerekeni yapacaklarını söyleyen Nedret Yıldız, "En çok sabırsızlananların taraftarlarımız olduğunu biliyoruz. Herkes kafasında belirlediği bir teknik adamı kamuoyunda konuşuyor. Başarı ve istikrar yakalamak için çok iyi düşünmek gerekiyor. Ekip arkadaşlarımızla birlikte bir araya gelerek sık sık görüşüyoruz. İnşallah Boluspor için hedefine ulaşabilecek bir teknik direktörü kadromuza katacağız" diye konuştu.

Etiketler: